• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternete girmediğim halde kontör gidiyor.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar telefonumun mobil veri ayarını açtığım zaman internete girmesem bile otomatik olarak internet kullanımı oluyor. Yani mobil veri'yi açıp telefonu kilitlesem bile internet kullanımı oluyor... Bu durumu önce samsung teknik servisi ile konuştum. Onlar operatör firmama yönlendirdi sonra Operatör firmam olan Turkcell müşteri hizmetleri ile konuştum. Onlarda samsung teknik servise yönlendirdi :D Sonra ben yine samsung teknik servis ile konuştum. Onlar telefondan google play store güncellemesini sadece kablosuz ağ olarak değiştirmemi söyledi fakat ayar zaten o şekildeydi. Bunu onlara söylediğimde bana operatör firmam ile iletişime geçmemi söyledi.

Benimde tepem attı bişi yapmadım. Şimdi başka bir hat takıp denedim böyle bir durum olmadı ama taktığım başka hatta kontör yoktu hiç. Bundan olmamış olabilir diye düşünüyorum. Yeni hat alıcam ama bir sürü arkadaşlarım tanıdıklarım var numarayı değiştiremem. Birde Numaramı başka operatöre taşıma düşündüm ama oda aklıma yatmadı gibi.

Sizce ne yapayım bana çözüm üretebilecek olan var mı yada bu sorunu nasıl çözeceğimi bilen?

Telefonumun Markası Samsung Galaxy SIII Mini...

125070934-3-samsung_i8190_galaxy_siii_mini_ceramic_white_akill.jpg

çoh basit kanka arkaplan verisini kapatıyorsun bide veri dolaşımı denen şeyi onlar arkada veri kullanıyor veya facebook felan yüklesen onlarda 1 2 saatte bir kendini günceller

Mobil verisi açık olduğu zaman sen tuş kilidini kapatsan bile internet gider.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Problem hattınızda değil ki hocam , Telefondaki bir şey "Veri paylaşımı" üstünden update felan alıyordur oradan gidiyordur , Android kullanıcısı değilim ama yukarıdaki arkadaşların yazdığına göre de basit bir şey.

Mobil verisi açık olduğu zaman sen tuş kilidini kapatsan bile internet gider.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Tamamda ben bunlar olucak diye hiç mobil veriyi açamıcak mıyım zaten pc ye oturamıyorum. Birde bu iş yüzünden nete giremicem yani öyle mi? boşa aldım o zaman telefonu ben :)

----------

Bendede var o sorun

Hadi ya :/ Bir çözüm bulamadın sanırım. Başka hat takmayı denedin mi?

Yazdıklarının hiçbirini okumadım kusura bakma artık :D

GPS, Otomatik Güncelleme, Uydu Güncellemeleri bunlar açıksa kapat.

GPS her kullanıldığında 0.20 TL çekiyor.

Bunlarda değilse yazılım hatasıdır başka bilemiyorum yani.

Geri