• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternette Devrim:Nakido Flag

Antibiotic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Ağu 2009
Puanı
342
NAKİDO FLAG NEDİR

Nakido Flag İnternette Gördüğüm En Hızlı İndirme Sitelerinden Biri.. Hotfile , Megaupload tarzında :)

jsfss1.png

NAKİDO FLAG NE İŞE YARAR

Örneğin Bugun 8Mbite Kadar Sınırsız 59 TLlik Olan İnternetim İle 1.7 GB Olan Dosyayı 3 Dakikada İndirdim Hızını Siz Düşünün Yaklaşık 3 MB/sn den Aşşağı İnmiyordu :)
jsfss1.png

NAKİDO FLAG NASIL KURULUR

Nakido Flagın Ana Sayfasına Girmek İçin Bir Program Kurmak Gerekir Çok Kısa Kurulumu Olan Bir Programdır. :)http://www.multiupload.com/AJV8VCZIWF

İndirip Kurduktan Sonra Anasayfaya Gidin Nakido Flag Algılandı Yazısını Görürseniz (Yeşil Yazılmıştır) Üyelik Alın.. Üyelik Almak Basittir Yapamadığınız Yerde Yardımcı Olurum

Ana Sayfadan İndirebilirsiniz..

Anasayfa: Dosya Paylaşımı Artık Çok Kolay! / Nakido

jsfss1.png

NAKİDO FLAGTAN NASIL DOSYA İNDİRİLİR?

Evet Üyeliğimizi Aldık Şimdi Sıra Dosya İndirmeye Geldi ..
Örneğin Ben Nakidonun Windows İçin Olanını Yani Yukarda Paylaştığımı Upload Ettim
Link:Nakido by Antibiotic.rar / Antibiotic / Nakido

Linke Tıkladık Karşımıza Böyle Bir Ekran Geldi

7b1ddf6d.jpg

İndirme Yöneticisine Ekle Butonuna Basıyoruz..

[BILGI]İndirme Yöneticisi Geliyor Fakat Burası Biraz Değişken Örneğin 1.7 GB Dosyayı Çekerseniz TAMAMLANDI-KAYDET Bölümü Yerine Önce Küçük Bir Loding Çıkar Orada15 DK Felan Bekletir ama Küçük Boyutlu Dosya Olduğu İçin Ben Hiç Beklemedim.[/BILGI]

c169d174.jpg

Kaydet Deyip İndirmeye Başlayın :)

jsfss1.png

NAKİDO FLAGA NASIL DOSYA UPLOAD EDİLİR ?
Evet Şimdide Dosya Uploadını Anlatayım

Önce Aktarılıyor Seçeneğine Tıklıyoruz

04c9bcbd.jpg

Sonra Gözat Diyip Dosya Seçiyoruz Ben Yine Nakido by Antibiotic Dosyasını Seçtim ve Sonra Aktar Diyoruz

[BILGI]Gördüğünüz Gibi Maximum Upload Boyutu 2GB DİR :)[/BILGI]

ea2d62ce.jpg

Upload Tamamlandıktan Sonra Alt Tarafta Tamamlandı Yazar

c70f5705.jpg

Sonra Dosyalarıma Tıklıyoruz ve Upload Ettiğimiz Dosya Orda :) Linkinin Nerde Yazdığını Fotoğrafta İşaretledim ..

8196c9f9.jpg

jsfss1.png

Unutmayın Teşekkür İstenmez Hakedilir :kheart: Konudaki 1 Tek Şey Bile Alıntı Değildir

Not:
Bu site ve programı hakkında hiçbir yerde tık bilgi yok ama birdaha bakıcam.
Ve sırrı sanırsam indirme yaparken sizi bir miktar bekletiyor o sırada önbelleğe hızı ve dosya kaydını gerçekleştiriyor kaydet butonu gelince sizde tık indi sanıyorsunuz bu tür şeylere inanmayın ttnet size ne kadar hız biçmişse hızınız o kadardır aşma olmaz aksine ttnetin durumu bile belli sırrı önbellek kaydında.
Yani ilgi çekici birşey yok sadece download hızı 16mb+ lar için 3mb kadar uploadda 350kb yani 8mbler hızı ttnet 950 ama ttnet bu son hız kullandırmaz genelde 450-720 arası indirme yaparız uploadda 131-65 arası seyreder ben wuploadda 85 kb'de free olarak yapıyorum burasıda 131'de up yapıyor daha %25 yani bir şeyi yok aksine vakit kaybı tabi şimdilik diyorum araştırmaya devam.

Son düzenleme:
teşekür ederiz bizi bilgilendirdiğin için artık herkes buraya upload eder özellikle 500mb+ boyutlu pk2 ler vb...

Yok Artık :D O Kadar Uzuna Gerek Yok 200-300 Upla Birşeyler 1 Saat Sürsün Max Test Edelim Sonra Uplarsın Başka Dosya.

Geri