• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternetten para kazanma (ANKET)

cocomana

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2009
Puanı
3
Evet arkadaşlar internetten nasıl para kazanılır? Son zamanlarda bunun üstüne pek fazla düştüm.PTC ve bir çok anket sitelerini denedim.Türklerin oluşturmuş olduğu bir anket sitesi buldum.En başta bizim milletimizin yaptığı siteden ne hayır gelir diye düşünmedim değil.Biraz araştırma yaptım.2010 yılından beri hizmet veriyorlar.Haber programlarına çıkmış temsilcileri bulunmakta.Şöyle ki;

Siteden bahsetmek gerekirse bilindiği gibi ilk önce üyelik alıyoruz.Kaydolurken hakkınızda sorular soruyor.Bunun nedeni vermiş olduğunuz bu bilgilere göre size anket yönlendiriyorlar.Kayıt esnasında tc kimlik istedi ben çekinip girmedim.Nedeni de para yatırırken TC kimlik gerektiğindenmiş ben şimdilik girmedim arkadaşlar.Günümüzde TC kimlik ile neler yapılabilir diye araştırdığımda çoğu kişinin e-devlet sistemi geldiğinden dolayı bir şey yapamazlar dediklerini gördüm.İlk etapta sizde girmek zorunda değilsiniz.Kaydolduğunuzu farzedelim.Yapmanız gereken hergün mail adresinizi kontrol etmeniz veya facebook
Buradan adresinden takip etmeniz olacak.Sitede 1000 akçeniz olduğunda paranızı çekebilirsiniz.Bende yeni kaydolduğumdan ne sıklıkla anket gönderiyorlar şu an için bir şey diyemem ama diğer sitelere göre güvenilir gibi geldi bana.Şu an bir kampanyaları var.Siteye davet ettiğiniz adam başına 100 akçe veriyorlar.Tabi maximum 10 kişi için ödeme yapıyorlar yani 11. kişi üye olsa dahi ödeme yapmıyorlar.Bu arada 100 akçe=1 TL.

namc.png
Kayıt Linki Refli:Buradan
Site Linki:
Buradan

Not:Kayıt olurken Refli linkten kayıt olursanız bana da faydanız dokunur arkadaşlar.Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Refsiz link eklenmiştir.Hayrına refliden kayıt olun beyler :)

Kardeşim direk youtube yönel uğraşırsan en çok kazanacagın günlük milyar kazanabileceğin sektör ben kimi görsem davet ediyorum çok geniş bi sektör :D

youtube başladıgımdan beri hiç telif yemedim :D 2 ay oldu zaten hep topluluk tan kapandı kanallarım :D kralın gelsin

youtube başladıgımdan beri hiç telif yemedim :D 2 ay oldu zaten hep topluluk tan kapandı kanallarım :D kralın gelsin

Sen bana pm atalı 1 ay olmadı nası 2 aydır iştesin sen :D

Ver kanalları hemen :D bütün videoları telifleyip kapatayım xd

allah allah 7 kanalımdada reklam çıkmıyor bugünlük kazancım 50tl oldu nasıl oluyor kaptan ?

yok kalsın addblock kapattım ama yine aynı allah allah :D arkadaşa yolladım ondada aynı para sürekli artıyor

göz göre göre kapatmassın inş kanalımı veriyorum özelden :D
güveniyorum bak verimmi ?

Geri