• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak İstermisiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Merhaba Maxigame Ailesi ;

1. Uzun zamandır internet aleminde para kazanmak için bazı yollar izliyorum ve güncel olarak takip ediyorum.
  2. Sizlere herkezin yaptığı gibi şu siteye kayıt ol 30 kuruş vereyim tarzında konuşmalar yapmayacağım.
  3. Sosyal paylaşım sitelerinde boş boş zaman geçirmek yerine soru sorarak veya cevaplayarak para kazanmak isterseniz Sonuna kadar okuyun.
  4. Ek olarak 1 Saatten kısa bir sürede 50 kuruş kazanabilirsiniz. Üstelik bir limit yok isterseniz 1 saat isterseniz 10 saat yaparsınız size kalmış birşey.
Ayrıntılar

1. Yapmanız gerekenler çok basit soru sormak veya cevaplamak. Sorduğunuz soru başına 20 puan alırsınız. Cevapladığınız soru başına ise 35 puan alırsınız. Ayrıca sorularınız veya cevaplarınızın beğenilmesi durumunda her beğeni başına +2 puan hesabınıza eklenir. 500 puan ve katlarına ulaştığınızda yanitlarnet@gmail.com adresine ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Her 500 puan 50 kuruş demektir.
  2. Örnek verecek olursak ; Soru sorarak ve cevaplayarak toplamda 600 puan yaptınız ve ödeme talebinde bulundunuz. Bu durumda puan listenizden 500 puan silinerek paypal hesabınıza 50 kuruş gönderilir. isterseniz 500 puanı katlayıp (7000 - 8000) yüklü miktarda çekebilirsiniz.
Kurallar (Bu kısmı siteden direk olarak alıyorum.)

1. Sitemiz tamamen özgün içerik amaçlı kurulmuş olup başka yerlerden alınmış yazıların kesinlikle girilmemesini istiyoruz. Vereceğiniz yanıtların bilgilendirici, mantıklı seviyeli olmasını, soracağınız soruların da mantıklı ve özgün, gündeme ve gündelik konulara yakın, ilgi çekici olmasını , spesifik, aşırı kişisel, mantıksız , bilgilendiricilikten uzak, geyik amaçlı olmamasını bekliyor ve istiyoruz.
  2. Kurallara ve formata uymayan bir soru, özgün olmayan bir soru, yanıt veya yorum girildiği zaman sadece o içeriğiniz silinerek o içeriğe ait puanınınız geri alınır. Geri kalan puanlarınız hesabınızda durur. Bunun tekrarı halinde tamamen uzaklaştırılabilirsiniz, veya niyetiniz de göz önüne alınarak yalnızca uygun olmayan sorularınızın silinmesine yol açabilirsiniz.
  3. Herhangi bir yorum, soru ve yanıtta argo, formata uymayan nitelikte bir tavır ve üslupla bir giriş yaptığınız zaman puanlarınızın sıfırlanmasına ve/veya hesabınızın silinmesine yol açabilirsiniz.
  4. Kendi sorunuza kendiniz yanıt veremezsiniz. Ayrıca Soru/yanıt oranınızın 1e yakın olmasını bekliyor ve istiyoruz.
  5. Sisteme tek bir kullanıcı olarak üye olabilirsiniz. Birden fazla hesap yasaktır.
  6. Sistemimize dahil olarak sizde bu şartları onaylamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bol kazançlar.
Ödeme Kanıtı

lulq5.png

Siteye ulaşmak için
tıklayınız.
Site sahibi iletişim bilgileri :
yanitlarnet@gmail.com

Aklınıza takılan soruları : cave4131@hotmail.com adresinden bana ulaşarak, özel mesaj göndererek veya konu altında belirterek bana ulaştırabilirsiniz.

Son düzenleme:
birinci sorum paypal hesabımız yok diyelim başka ödeme şekli varmı ikinci sorum paypaldaki parayı nakit olarak alabiliyormuyuz üçüncü sorum soracagımız soru konuları bellimi? ve bu 3ü bir çelişkimi :D

birinci sorum paypal hesabımız yok diyelim başka ödeme şekli varmı ikinci sorum paypaldaki parayı nakit olarak alabiliyormuyuz üçüncü sorum soracagımız soru konuları bellimi? ve bu 3ü bir çelişkimi :D
1. Sorunun cevabı sadece paypala ödeme yapılıyor.
2. Sorunun cevabı paypaldaki parayı banka kartına aktarabilirsin fakat 7 lira kesinti yapıyor sanırım.
3. sorunun cevabı istediğin herşeyi sorabilirsin çok kısa olmamakla beraber :D

İstemem :D İnternetten para kazanmak için siten olması gerek başka türlü olmaz bence.

Geri