• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Interrail yapanlari iceri alalim lutfen

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Interrail yapan arkadaslar tam olarak ne kadar para harcadiklarini yazabilirler mi lutfen !?

Pasaport ve vize isleri haricinde, tren bileti dahil (turu ile birlikte) kac gunde ne kadar para harcadiniz !?

Mumkunse bizzat veya bir yakini gitmis kisiler yardimci olsun. :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Off-topic harici bunun icin ozel yer varsa tasisana gormedim demekki

Off-topic harici bunun icin ozel yer varsa tasisana gormedim demekki

hayır ben konu yeri olarak demedim açtığın konunun içeriği bu forumda nasıl karşılık bulacak onu demek istiyorum :D

hayır ben konu yeri olarak demedim açtığın konunun içeriği bu forumda nasıl karşılık bulacak onu demek istiyorum :D
Hayir arkdasim birak artik yakami ama, neden her konumu trolluyorsun, neden yakami birakmiyorsun, neden bana bunu yapiyirsun :( Ben bu kadar iyi davranirken sana neden bunlari bana reva goruyorsun. Nerde bu yonetim nerde adaletin eyy yuce maxigame (!)

Hayir arkdasim birak artik yakami ama, neden her konumu trolluyorsun, neden yakami birakmiyorsun, neden bana bunu yapiyirsun :( Ben bu kadar iyi davranirken sana neden bunlari bana reva goruyorsun. Nerde bu yonetim nerde adaletin eyy yuce maxigame (!)

yazık la :D

Eğer üniversiteye gidersem, 3 veya 4. sınıfta bende yapmayı düşünüyorum bunu. Tüm Avrupa'yı Dağ bayır demeden gezen bir tren.... Umarım param olur ve başka zorluk çıkmaz.

Interrail yapan arkadaslar tam olarak ne kadar para harcadiklarini yazabilirler mi lutfen !?

Pasaport ve vize isleri haricinde, tren bileti dahil (turu ile birlikte) kac gunde ne kadar para harcadiniz !?

Mumkunse bizzat veya bir yakini gitmis kisiler yardimci olsun. :)

Bizim tayfada (okul) da baya muhabbeti, yapmayı düşüneni çıktı. Sanırım bazıları gidecek hatta bu yaz ama malesef çok az bi bilgiye sahibim. Daha önce duyduğum şeylere göre etrafta birçok site varmış insanların başvurup mesela ben şu günlerden şu günlere atıyorum italyanın şu şehrinde kalıcam. Sitenin üyeleri arasından orada kalıcaklardan isteyenler sana yer mekan verebiliyorlar. Tabi tamamen isteğe bağlı ama lanet olsun ki sitenin adını unuttum. Ayrıca güvenilirlik seviyesi ney onu da bilmiyorum ama büyük bir siteymiş yani muhtemelen güvenilir. Dipnot: Aynı şeyi, yani birisi türkiye ye gelince senden de yapmanı bekliyorlar tabi :D ama zorunda değilsin :D :D Bu şekilde kalacak yer sorununu giderebilir ve istediğin şehirlerde fazladan kalıp takılabilirsin ^^

Geri