• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İntro Koyma

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar bende bir video var youtubeye atçam ,Videonun başına intro koymak istiyorum bende suan bir yerden aldım 10 saniyelk intro var hangi programla introyu bu videonun başlangıcına koyarım sony vegas pcme olmyr hata veriyor lütfen başka program söylermsnz :)

Camtasia yı indircem movie makerle yapamadım dosyayı görmüyor görüyor başka .mp4 le felan ozamanda ses var görüntü olmyr

----------

camtasia 8 %200 öneririm çok güzel bir programdır.
kardes o programla videonunn basina bir video koyabilynmu yane video mesela 23:30 dk bu videonun başlangıcına 10saniyelik intro atıyon ve video 23:40 dk olyr olabilrmi böyle

Camtasia yı indircem movie makerle yapamadım dosyayı görmüyor görüyor başka .mp4 le felan ozamanda ses var görüntü olmyr

----------

kardes o programla videonunn basina bir video koyabilynmu yane video mesela 23:30 dk bu videonun başlangıcına 10saniyelik intro atıyon ve video 23:40 dk olyr olabilrmi böyle

Camtasia sürüklersin introyu atarsın önüne videoyu atıp render alırsın sorun çözülür :)

23.40 olur evet.

Geri