• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ios 8

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Sayın forumdaki apple kullanıcıları, ios 8 indiren var mı aramızda? :) Bende müsait olduğumda indireceğim 1.1 gb boyutu olunca haliyle uzun sürüyor. :)

İndiren arkadaşlardan yorumlarını alabilir miyim? Özellikle pil konusunu.

Sayın forumdaki apple kullanıcıları, ios 8 indiren var mı aramızda? :) Bende müsait olduğumda indireceğim 1.1 gb boyutu olunca haliyle uzun sürüyor. :)

İndiren arkadaşlardan yorumlarını alabilir miyim? Özellikle pil konusunu.
Arkadaş indirmiş biraz kurcalama fırsatı buldum arayüz daha bi hızlanmış gibi gözüküyor stabil bi os olmuş yine . Batarya gene peynir ekmek gibi gidiyor :D

Dün akşam iPadime indirdim, gözle görülür bir fark yok. Pil konusunda henüz test etme şansım olmadı. Bikaç gün test etmek lazım.

Dün akşam iPadime indirdim, gözle görülür bir fark yok. Pil konusunda henüz test etme şansım olmadı. Bikaç gün test etmek lazım.
Haklsını abi, kimileri şarj durumunu biraz düzeltmiş diyor kimileri günde 3 kere şarja takıyorum diyor denemeden bilemeyiz bunu.

Haklsını abi, kimileri şarj durumunu biraz düzeltmiş diyor kimileri günde 3 kere şarja takıyorum diyor denemeden bilemeyiz bunu.

iPad'de hiç bir zaman şarj sorunu hissetmedim hatta çok ama çok memnunum şarjından ama iPhone'da şarj sıkıntısı maalesef var, çok yetersiz bir kullanım süresi sunuyor.

ipad 2imde 0,8gb olarak gördüm güncellemeyi
hiç acele etmemeli bi bakalım milletin memnuniyeti şikayeti nasıl olacak 10 gün sabretmek iyidir

1 gb küsür gözüküyor güncelleme ama 4gb yer kaplıyor birde yüklemeden önce tüm bilgilerini yedekle sanırım herşeyi siliyomuş telefondaki güncellemeden önce arkadaş anlattı bugün

Geri