• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iOS 9

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yamiyama
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5s e yükledim çok iyi denemez uygulama kapatma menüsü eskisinden baya kötü olmuş çakma telefonlar gibi whatsapp falan açarken 1 saniyeligine bi siyah ekran geliyo sonrasında açılıyo kasma sorunuda var asphalt oyununu 8.4de rahat oynarken 9da kasmaya başladı bunlar haricinde pek bi sıkıntı yok benim anlamadığım bu 9 zaten bundan önce betadaydı siz bunu betadan çıkartıp kullanıcıya sundunuz hala nedir bu hatalar ?
benim farkettiğim artılar ve eksiler

eksiler

uygulama kapatma menüsü 8.4de daha iyiydi telefonu hızlandırcaz diye animasyondan (sanırım) çalmışlar
ara sıra kasmalar

artılar

siri dahada geliştirilmiş sanırım
yeni klavye daha iyi
yazı fontuda degişmiş galiba oda güzel

ek olarak : sabah yatarken şarj %60 70 civarındaydı akşam kalktığımda telefonun şarjı bitmiş durduk yere kapanmış neden olduğunu anlamadım önceden böyle bişey olmamıştı ilk defa 9da geldi başıma

Arkadaşlar iOS 9 kuran var mı? Varsa nasıl kasma vs var mı?

iPad Air'e yükledim. Birkaç fark edilebilir değişiklik oldu.Tabiki görmediğimiz pekçok hata düzeltmesi de vardır. Kasma yok. Stabil. İki sistemi de eşit kullandım.IOS hiç pratik değil, reklam, artislik yapanlar, apple isteyen ergenler, işlemcilere bakmayıp apple daha hızlı diyenler, testlere bakmayıp hala ios'u savunanlar... Linux candır, android devam. Bak ya aklıma IOS vs Android geldikçe delleniyom. :S Zaten google market'e gelmiş yeni ona da ayrı sövdüm zaten. :cf:

Edit: Siri'e laf yok. :whst

----------

5s e yükledim çok iyi denemez uygulama kapatma menüsü eskisinden baya kötü olmuş çakma telefonlar gibi whatsapp falan açarken 1 saniyeligine bi siyah ekran geliyo sonrasında açılıyo kasma sorunuda var asphalt oyununu 8.4de rahat oynarken 9da kasmaya başladı bunlar haricinde pek bi sıkıntı yok benim anlamadığım bu 9 zaten bundan önce betadaydı siz bunu betadan çıkartıp kullanıcıya sundunuz hala nedir bu hatalar ?
benim farkettiğim artılar ve eksiler

eksiler

uygulama kapatma menüsü 8.4de daha iyiydi telefonu hızlandırcaz diye animasyondan (sanırım) çalmışlar
ara sıra kasmalar

artılar

siri dahada geliştirilmiş sanırım
yeni klavye daha iyi
yazı fontuda degişmiş galiba oda güzel

ek olarak : sabah yatarken şarj %60 70 civarındaydı akşam kalktığımda telefonun şarjı bitmiş durduk yere kapanmış neden olduğunu anlamadım önceden böyle bişey olmamıştı ilk defa 9da geldi başıma

Arkada uygulama açık kalmıştır sömürmüştür.

----------

Biraz beklemeni öneririm, 9.1 falan çıksın. Şuan baya şikayetçi olan var.

Yeni işletim sistemi çıkasıya kadar beklesin bence. :D Sürümlerin hepsi al birini vur ötekine. :haha

Edit: Stabilirlik-Kolaylık olayına laf yok.

Edit2: Bu kadar yorum yeter. :D

Geri