• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İp Ban (PHP) V1.0

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

XnCN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
236
29mt6ic.png

Merhaba arkadaşlar yeni bir php çalısması yapdım sizlerle paylasıyorum.Hepsini kendim yazmadım arkadaşlar bazı yerleri internetten bakdım.

Kullanım Amacı = Mesela bir ip sürekli size saldırı yapıyor veya bir kişinin panele girmesini engellemek istiyorsunuz yapdıgım çalısma bu yönde arkadaşlar normal olarak kullandıgınız panelinizin index sayfasına vareceğim kodu yerşeltiriyorsunuz daha sonra yapdıgım php dosyalarını indirip www ye atıyoruz.

Virüs total isteyen Tıklasın
Kullanımı

1. [*=center]Arkadaşlar Panelin Dosyalarını C'app server www ye atıyoruz.
Daha sonra "http://localhost/phpmyadmin/" ' e Giriyoruz
LR24.jpg

Daha sonra "Dosya Seç" E tıklıyoruz ve rar'ın içinden cıkan ban.sql dosyamızı gösteriyoruz.Ve alttaki Git butonuna tıklıyoruz.Sorgumuz başarıyla yüklenecekdir arkadaşlar.

Ayarlar
Bağlan.php'i Açıyoruz ve kendimize göre düzenliyoruz.(Düzenlemesenizde çalısıcakdır ancak hack oranı büyükdür siz phpmyadmin ıd pw nizi değiştirin.)
Admin klasörüne giriyoruz. Admin.php dosyasından admin kullanıcı adı ve pw düzenleyiniz. Daha sonra admin klasörünün içindeki baglan.php dosyasınıda diğer baglan doyasındaki ayarlar la aynı yapınız.

En Son olarak Kullandıgınız Panelin İndex.php dosyasını açınız
PHP:
<?phptagından sonra alttaki kodları ekleyiniz.

/** * @author XnCN * @copyright 2012 */

include('baglan.php'); 
$ziyaretci_ip = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; $kontrol=mysql_query("select * from ban where ban_ip='$ziyaretci_ip'"); 
$ban_var_mi=mysql_num_rows($kontrol);  if ($ban_var_mi >= 1) {  header("Location:http://www.oyunsalonlari.com/img/ban.png");} else {       echo ' '; }

Gelelim Nasıl Ban Atacağınıza.

İnternet tarayıcımıza localhost/admin yazıyoruz
Id pw mizi yaıp Giriş diyoruz.
HW6V.jpg

Daha sonra aşağıdaki gibi bir sayfa gelicek.
HW5Y.jpg

Arkadaşlar aslında cok kısadır anlatması biraz uzun sürdü sanırım.İp Ban projesi yaklaşık 2 saat sürmüştür.
İyi kullanımlar.
2. Sürümde Admin Paneline yeni özellikler eklenecek ve tasarım yapılacakdır arkadaşlar.

Son düzenleme:
Geri