• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ip Patchleme Kolay Ve Kesin Çözüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PoweRScreaM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ağu 2011
Puanı
55
34c3bcc5.gif

15971.png

Evet Arkadaslar bır cogumuz ıcın oyuna launcherden gırmek ıcın ıp patchlemek zor bır olay.. Bu program sayesınde kesın cozume kolay bır sekılde ulasmıs olacagız..
Not: Bu olay Oyunu bır sunucuda kurulu olup fakat sunucu degıstırmek ısteyıp degıstıremeyen arkadaslarımız ıcınde guzel bır alternatıf cünkü içerde çıkartmıs oldugumuz divisioninfo.txt dosyasını patchle gondererek ıp yı dırek bu sekılde degıstırebılırız tekrar medıa.pk2 upload etmenıze gerek kalmaz..

Neyse Bırakalım Video herşeyi anlatsın..

15971.png

15971.png

Gerekli Programlar: Ip patch.rar
Videoyu indirip kendı bılgısayarında ızlemek ısteyenler ıcın : Ip patch video

2rxvhgl.png

Son düzenleme:
Aynı konu mevcut . tarafımdan 1ay önce açıldı spam gibi konu açmak yerine videoyu bana ulaştırsaydın ekliyeyip kendi konuma sana teşekkürlerimi sunsaydım daha iyi olmazmıydı kardeşim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri