• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iphone 5

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
beyler aveadan 24 ay taksitle iphone 5 almayı düşünüyorum şuan sony xperia s kullanıyorum fakat kararsız kaldım sizce almalımıyım yoksa xperia s kullanmaya devammı ediyim ?

iPhone 5'ten herkes şikayetçi seride sorun var diyorlar.Telefon ekranında ölü pikseller , wi-fide sorun vs. :) Sen en temizinden Sony XPERIA S'i kullanmaya devam et. :)

xpearia s varken iphone5 in konusunu açman bile saçma sony kalitesi her zaman öndedir android candır
not : ipad2 kullanıcısıyım

Telefon alacaklar beklesin Xperia Z'yi ne İp5 ne S3 en kralı Xperia Z <3

iPhone 5'ten herkes şikayetçi seride sorun var diyorlar.Telefon ekranında ölü pikseller , wi-fide sorun vs. :) Sen en temizinden Sony XPERIA S'i kullanmaya devam et. :)
Ölü piksel olsa nolcak garanti diye bişi var la :D
İphone 5 i alma çok küçük gelir tasarımı s 'den sonra kusarsın.

iPhone 4 mü alayım yoksa iPhone 5 mi alayım derken iPhone 9'u beklemeye kadar verdim.

O derece zenginim.

al al ben kullanıyorum hepsi telefonu kötülemek için çıkarılmış yalanlar sorun varsa bile güncelleme gelince çözülüyor mükemmel bir telefon kimseyi dinleme hepsi yalan yeni seride 1-1.5 seneden önce çıkmaz haberin olsun telefon uçak

----------

Wi-Fi sorunuda güncelleme ile fixlendi haberin olsun

----------

Sorunun olursa ozel mesaj at off - topic te cok takilmam :)

al al ben kullanıyorum hepsi telefonu kötülemek için çıkarılmış yalanlar sorun varsa bile güncelleme gelince çözülüyor mükemmel bir telefon kimseyi dinleme hepsi yalan yeni seride 1-1.5 seneden önce çıkmaz haberin olsun telefon uçak

----------

Wi-Fi sorunuda güncelleme ile fixlendi haberin olsun

----------

Sorunun olursa ozel mesaj at off - topic te cok takilmam :)

Eh bende bi telefona 2100 lira versem bende laf ettirmem

Apple .com daki forumlara gidip sikayetleri okuyabilirsin yuzlerce sayfa var

Tapatalklasaktamı saklasak, tapatalklamasaktamı saklasak

Eh bende bi telefona 2100 lira versem bende laf ettirmem

Apple .com daki forumlara gidip sikayetleri okuyabilirsin yuzlerce sayfa var

Tapatalklasaktamı saklasak, tapatalklamasaktamı saklasak
Sanada cevabım var ben telefonu aldım kötü olsaydı kimseye önermezdim ve o kullanmayı bilmeyenler var mesela telefonu restore ettiginde icine sim kart takmazsan aktif olmuyor orada onlarca bunun hakkinda konu acilmis ama bilmiyorki hat takarsa aktif olacak cogu kisi kullanmayi bilmiyor ve babam apple sahibi degil laf ettirmeyeyim bilmeden konusma

Samsungu herkesin elinde görmeye başladım.Küçücük çocukların elinde bile s3 var.Tarz olarak sony xperia ve iphone serisi hoş bence..

Geri