• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İPhone 5S BİM'de !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan _ßOOS_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

_ßOOS_

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
220
İphone 5S'i BİM marketlerden ucuz fiyata alabileceğiz.

Market dediğimiz akıllara gelen en önemli zincirlerden birisidir BİM. Teknolojioku'da ne işi var diyorsanız, ara sıra sunduğu teknolojik cihazlarıyla büyük indirimlere giden firma, son zamanların en popüler ürünü olan iPhone 5S'i ürün kataloğuna yerleştirdi bile.

Bildiğiniz üzere iPhone 5S ülkemizde 3.200 TL ile 2800 TL arasında seyrediyor. Bunu farklı bir boyut kazandırmak isteyen BİM, ülkemize bir ilke daha imza atacak. Apple'ın en yeni telefonuiPhone 5S'i 2.299 Türk Lirasından ülkemizde satışa sunacak.

Peki neden bu kadar ucuz?

BİM'in paralel ithalat (Grey Market) aracılığıyla ülkemizde satışa sunacağı bu ürün diğer teknoloji marketlerinin sunmuş olduğu resmi Distribütör garantisi olmadığını vurgulayalım. Fiyat farkının buradan kaynaklandığını belirttikten sonra. Kayıt ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı, telefonu istediğini süre boyunca kullanabileceğinizi belirtelim.

11 Ekim'den itibaren her mağaza için 1 veya 2 adet gönderilecek olan iPhone 5S için arbede ve yoğunluk olacağını hatırlatalım. Siz de iPhone 5S'inizi indirimli bir şekilde BİM'den satın almak isterseniz, geceden BİM'in yolunu tutmanız gerekecek. Siz de yakınınızdaki BİM'in vitrininde bu tür bir etiket görüyorsanız, 5S sahibi olabileceksiniz demektir.

Kaynak :
iPhone 5S BİM'de ! | Haberkita.com | iphone 5s, bim, fiyat

altında ferrari üstünde marka takım elbise gucci gözlük sonra gel 5s için bim kapısında bekle

bimi neden bu kadar küçümserler bir türlü anlamam

Aptallıktan başka birşey değil. Bizim insanımıza iyilik yaramıyor. Apple gibi kazık fiyattan satacaksın ürünleri o zaman değerin bilinir insanlar kuyruğa girer. Ama birşeyleri ucuza satmaya başlayınca gelip böyle dalga geçerler ve tuhaf tuhaf isimler takarlar.

Bim'in ürünleri marka olmayabilir ama inanın marka olan bir çok üründen çok daha iyi sattıkları mallar. Ben şahsen Bim'i seviyorum iyi ki böyle bir market varda kazık süpermarketlere mecbur kalmıyorum.

3.95 e 12 parça tavuk butu aldığım günlerde bimi çok seviyordum bu sıralar sadece dost yoğurt almak için uğruyorum aramız limoni

Aptallıktan başka birşey değil. Bizim insanımıza iyilik yaramıyor. Apple gibi kazık fiyattan satacaksın ürünleri o zaman değerin bilinir insanlar kuyruğa girer. Ama birşeyleri ucuza satmaya başlayınca gelip böyle dalga geçerler ve tuhaf tuhaf isimler takarlar.

Bim'in ürünleri marka olmayabilir ama inanın marka olan bir çok üründen çok daha iyi sattıkları mallar. Ben şahsen Bim'i seviyorum iyi ki böyle bir market varda kazık süpermarketlere mecbur kalmıyorum.

ümitcim senin apple pahalı dedigin 650 amerikan dolarımı ne yazikki sıkıntı ülkemizde apple'da değil buyur amerika fiyatları ayrıca samsungda telefonlarını amerikada bu fiyatlara çıkartır yani ülke ekonomisinin altında fiyatlar degerinde fiyatlar denebilir , ülkemizin aldıgı yüksek vergiler tamamen kendi çıkarını gözeten aç gözlü satıcılar ip5 dede aynı şey olmuştu 2-3 satıcı ön sipariş alarak kapıyı 3200den açtı ondan 1 ay sonra turkcell kontratsız dikkat edin kontratsız olarak 2200e cihazı satısa çıkardı grey vs değildi ip5s de aynı şey olacak max çıkacagı fiyat 2400tl oda yine aç gözlülükten ülkenden kazık yemek istemiyorsan telefoncularda yurtdısından getirilmiş cihaz dolu sahsen ben öyle yaptım pasaport buldum vergimi yatırıp 1600e kullanıyorum ip5 imi ilk çıktıgında almıstım birde. , fiyat konusunda apple'a daha çok laf söylenir ama gerçek ortada apple'ın kimseyi kazıkladıgı yok sıkıntı türkiyedeki aç gözlü devlet ve satıcılarda

uzun süredir girmiyordum foruma son çıkarken yine bi apple samsung tartısması yapmıştık hatırlıyorumda bi gireyim dedim yine aynı havuza düştük herkese iyi forumlar.

iPhone 5s - Buy iPhone 5s in 16GB, 32GB, or 64GB - Apple Store (U.S.)

Geri