• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Iphone 5s mi Iphone 6 mı ?

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Arkadaşlar telefonumu değiştirmeye karar verdim ancak ıphone 6 ve 5s arasında kaldım ıphone 6 çıktığından bu yana birçok olumsuz eleştiri aldı ama kararsızım sizlerden bu konu hakkında yardım istiyorum Teşekkürler.

İşlevsellik Performans olarak iPhone 6.

Tasarım ve zerafet olarak iPhone 5.

Sen karar ver, senin için hangisi daha önemliyse onu al.

iPhone 5s al.
500TL kar yap hemde sağlam olsun telefonun. iPhone6 aldı babam karşılaştırınca hiçbir farkı yok hemen hemen. Kesinlikle önermiyorum.

5s ve 6 arasında çok fark yok ve fiyat farkınıda hesaba katarsak 5s şuan harika bence . 7 aydır 5s kullanıyorum çok memnunum . Sağlamlığı , zerafeti ve şıklığıda başka tabi

5s aldım yazın öneririm ama 6 hakkında bilgim yok

6 tabikide burdakileri dinlersen ilerde pisman olursun. eskiyle yeniyi karsilastirip eskisini onermek nasil bir mentalite...

6 tabikide burdakileri dinlersen ilerde pisman olursun. eskiyle yeniyi karsilastirip eskisini onermek nasil bir mentalite...
Mentalite su; Hemen hemen ayni performansi aliyor. Sadece ekran boyutu, tasarimi vb. seyleri degisik. Android gibi olmadigi icin guncellemeden mahrum kalmiyor. En az 2 sene daha guncellemeden mahrum birakilmaz. Ustelik, gorselden ziyade performans ve saglamlik onemlidir cogu kullanici icin. Hepimiz iPhone modelini hep standart, kucuk ekran ama performanstan odun vermemesi ile bildik. iPhone 6 ile ezber bozuldu. Hemen hemen ayni performans ve ozelliklere sahip, karsilikli iki cihaz varsa neden pahali olani secelim? Para yoldan bulunmuyor. Sen bu kafayi degistir bence. En yeni olan her zaman en iyisi olmayabiliyor.

bende 4s var onu satayım sana :D Çelik kasa hemde... O.o

Mentalite su; Hemen hemen ayni performansi aliyor. Sadece ekran boyutu, tasarimi vb. seyleri degisik. Android gibi olmadigi icin guncellemeden mahrum kalmiyor. En az 2 sene daha guncellemeden mahrum birakilmaz. Ustelik, gorselden ziyade performans ve saglamlik onemlidir cogu kullanici icin. Hepimiz iPhone modelini hep standart, kucuk ekran ama performanstan odun vermemesi ile bildik. iPhone 6 ile ezber bozuldu. Hemen hemen ayni performans ve ozelliklere sahip, karsilikli iki cihaz varsa neden pahali olani secelim? Para yoldan bulunmuyor. Sen bu kafayi degistir bence. En yeni olan her zaman en iyisi olmayabiliyor.

Zaten yeterince pahali telefon alipta 100-200 liranin lafini etmek kadar buyuk bir celiski yok.

Zaten yeterince pahali telefon alipta 100-200 liranin lafini etmek kadar buyuk bir celiski yok.
Yok, o oyle degil. Neden eski telefonlara nazaran daha yeni telefonlari kullanmak varken gidip eskisini kullanalim? Zaman degisiyor, teknoloji gelisiyor. Teknolojiden geri kala kala kendi urettigimiz bir sey yok zaten vesselam

Arkadaşlar herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ediyorum 1 2 saat önce 5s gold 16 gb modelini aldık.
4601192a1c995cdc982b6f7ef81d5892.jpg

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aradaki fark tam olarak 384 TL yuvarlak hesap 400 TL. Bence hiç azımsanacak bir miktar değil.

Not : iPhone 5s, iPhone 6 dan daha iyidir kesinlikle onu almalısın demedim yanlış anlaşılmasın. Ben sadece biraz daha fazla performans isteniyorsa iPhone 6 ama yok tasarım önemliyse iPhone 5s tercih edilmeli dedim. Bu fiyatları da aradaki farkı 100-200 lira diyip geçiştirerek aradaki farkı çok azmış gibi göstermeye çalıştığınız için koydum. Aradaki fark kesinlikle 100-200 lira nedirki denip gözardı edilebilecek küçük bir rakam değil. 400 TL neredeyse asgari ücretin yarısı.

[TABLE="class: grid, width: 650"]
[TR]
[TD]
9p6AZo.jpg
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]
AYoNrz.jpg
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Bugün goldta yaklasık 400 TL ındırım vardı 6 da.Aklımada gelmedıkı buraya yazayım bırı alacaksa kacırmasın

Hocam hayırlı olsun, iphone taraftarı değilimde keşke 6 alsaymışsın. iphone 6 64 bit işlemci kullanıyor en azından sizi daha uzun süre idare ederdi. Bana kalsa oneplus two alırdım ama daha çıkmadı *-* :)

400 500'ün senin gözünde yeri yoksa yani önemi yoksa, iphone6 al derim.
pekiya neden; iphone 6 bu sene çıkmış bir telefon 5s geçen seneye hatta 2 sene bile diyebiliriz. 1
bir sene sonra 7'si çıkar uygulamalar artık 6dan başlar dizayn edilmeye ortada kalırsın. 2
kamera bakımından 6 büyük oranda 5s'i zorlar.
işlevide zaten güzel.
daha vb çıkar yani dostum 6'yı al sen.

Boşver ıphoneyi LG G3 candır :D (Azcık kafanı karıştırayım :P )

Geri