• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iphone 5S & Note4

eyier1745

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Tem 2009
Puanı
1
Note4 mü almalıyım yoksa IPhone 5S mi?
Daha önce apple ürünü kullanmadım ama arkadaşlarım ve kullanan kısım çok memnun stabil çalışıyor masrafsız bir telefon diyolar.
Veyahut Sizin bir öneriniz var mı?
En uygun ucuz şekilde hangisi ni alabiliriim yardımcı olabilir misiniz*Bilen ARKADAŞLAR....

Note 4 android işletim sistemi ve phablet boyutunda
5s ios işletim sistemi 4" ekranı var.
Öncelikle sen telefondan ne bekliyosun onu açıklarsan ona göre öneride bulunabilirim.

Kafam baktıkça daha çok karışıyor telefondan beklentim aslında pek bişeyde değil kamera iyi olsun kasmasın kullandığım uygulamalar twit face wp müzik felan yani LG G4 te düşünüyorum ama nereden alacağım hakkında bir fikrim yok bir öneride bulunursanız iyi olur G4 fiyat açısından daha iyi 5s ten vazgeçtim gibi model baya eskidi çünkü

Kafam baktıkça daha çok karışıyor telefondan beklentim aslında pek bişeyde değil kamera iyi olsun kasmasın kullandığım uygulamalar twit face wp müzik felan yani LG G4 te düşünüyorum ama nereden alacağım hakkında bir fikrim yok bir öneride bulunursanız iyi olur G4 fiyat açısından daha iyi 5s ten vazgeçtim gibi model baya eskidi çünkü

İphone 5S 16 GB al keyfine bak ozaman :)

Stabil kasmasın donmasın virüs olayı olmasın kafam rahat olsun telefona bildirim gelsin güzel foto çeksin diyorsan, 5s. Kafama göre takılayım özelleştirebileyim sitemi ile oynayayım rom atayım dersen, Note4. Ne kadar da Apple a bu aralar kıl olsam da 5S öneriyorum.

Öncelikle merhaba turkcellde iletişim danışmanlığı yapmış birisi ve işin içinde birisi olarak iphone önereririm ve almadıysan küçük ekran seviyorsan iphone 6se öneririm. ölçümlere göre iphone 6s'i geçtiği görünüyor. bununda nedeni iphone 6se'nin üzerinde fazla yük olmaması yani 6s deki bazı özelliklerin 6se de olmaması

Geri