• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone 5s vs Galaxy Note 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GodIsCoking

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2009
Puanı
52
Arkadaşlar yakın zamanda telefon alacağım şuanda %51 iPhone diyorum sizin görüşler inizide almak isterim ( neden iphone veya neden note 3 ) şimdiden teşekkürler

İphone karizmadır. Eğer pek birşey beklemiyorsan öyle oyun delisi değilim falan diyorsan iphone

Galaxy Note 3, boyut yüzünden kaybediyor bence. Ama boyut sıkıntın yoksa Note III 4-0 önde..

Tasarıma ve karşı tarafın beğenisini kazanmak istiyoran iphone tabiki.

Ancak, yok ben oyunlarda, veya başka programlarda en üst seviyeye kadar performans almak istiyorum diyorsan Note III.

Yanlış anlaşılmasın, iphonenin performansı kötü demiyorum, sadece Note III'e kıyas ile biraz geride kalıyor.

Bence ikisinin kıyası yapılması yanlış note3'ün iphone5'ten üstün gelemediği bir özellik yokki bu kıyaslama yapılsın.

Ne konuda kıyaslayabilirsin, bu yüzden konunu güncellemek zorunda kalıyorsun :)

Bence ikisinin kıyası yapılması yanlış note3'ün iphone5'ten üstün gelemediği bir özellik yokki bu kıyaslama yapılsın.

Ne konuda kıyaslayabilirsin, bu yüzden konunu güncellemek zorunda kalıyorsun :)
=) haklısın performans konusunda kat kat üstün iphone ye göre ama iphone nun tasarım harikası bence :pro
anneme sordum ( telefon lardan hiç anlamaz sadece tasarım yorumu yaptı ) iphone için güzel dedi note 3 için çok büyük kütük gibi dedi (:
iki arada bir derede kaldım artık almaya gidince orada kara vereceğim elime hangisi güzel gelirse ama aldıktan sonra her ikisi içinde pişman olmak istemiyorum

Iphone almak istiyorum bende ama note 3 daha iyi oldugu ortada. Ekran konusundada merak etme buyuk ekran en iyisi. Iphone ekranlari cok kucuk biraz daha buyuk olsaydi kesinlikle alirdim :)

Şimdi söylediğin 2 telefon birbirine zıt telefonlar.
Birinin ekranı 4 inç birinin 5.9 inç. Bu iki zıt
telefonu sorduğunuza göre ekran sıkıntısı yok senin için. Özellik olarak yok şunun şu kadar rami var şunun şu kadar çekirdekli işlemcisi var demenin bir gereği yok. Yeni nesil telefon alacağına göre hepsi piyasadaki en iyi donanımları kullanıyor. Bu yüzden olaya IOS mu android sistemli bir telefon mu kullanmak istiyorsun ona göre bakmanı lazım.
Bir de yukarıda söylediğim gibi ekran boyutu önemli.

=) haklısın performans konusunda kat kat üstün iphone ye göre ama iphone nun tasarım harikası bence :pro
anneme sordum ( telefon lardan hiç anlamaz sadece tasarım yorumu yaptı ) iphone için güzel dedi note 3 için çok büyük kütük gibi dedi (:
iki arada bir derede kaldım artık almaya gidince orada kara vereceğim elime hangisi güzel gelirse ama aldıktan sonra her ikisi içinde pişman olmak istemiyorum

Kardeşim tamamen zevkine kalmış ikisinide eline al incele bende tam tersini düşündüm note 3 bir harika olmuş kasası iphone4'e benzetmiş kalın duruyor ancak telefon incecik ve ekranın büyüklüğü şık duruyor ayrıca akıllı telefon alıyorsan ekran büyük olucak ekran ne kadar büyük olursa özellikle web işlerini bir o kadar daha rahat edersin akıllı telefon aldığın zaman senin hayatının bir parçası oluyor, ben emlak işi ile ilgileniyorum gün içinde ilan ekleyip kaldırmam gerekiyor ofiste olmadığım zamanlar tüm işimi telefonumdan hallediyorum ve keşke daha büyük olsa çünkü küçük linklere yazılara dokunmak çok çok daha kolay oluyor bunu kullanmadan anlıyamazsın.

Bende discovery var yiğenimde 5var birlikte oyun oynuyoruz o iosta oldugu için hiçbir zaman ortak oyun oynıyamıyoruz öncelikle çevren ile iletişim kurabilmen için etrafındakilerin android mi ios mu ağırlıklı kullandığını bilmelisin.

Artı olarak yeni gelen ios 7 ile iphonenin simgeleri çin malı telefonlarınkine benziyor yıllar önce anycool kullanıyordum hakiki çin malı telefon şuan simgeleri onunki ile aynı ve bir iphone5 kullan birde note3 ekran görüntü kalitesine birşey demiyorum ikiside harika onu ben bilemem sadece biri oyuncak gibi duruyor küçücük diğerinde ilgilendiğin oyun,web,uygulama içine gömülüyorsun seni sürüklüyor.

Tasarımada takılıcak olursan note3 mükemmel beyazı bile farklı beyaz tabi bu tamamen zevk meselesi iphone kötülüyor gibi oldum asla öyle değil niyetim ne iphone kullanıcısıyım nede samsung kullanıyorum gördüklerimi söylüyorum.

Sadece yardım amaçlı yoksa bunca satırı bir taraf olduğum için yazma zahmetinde bulunmazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri