• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone 5S'in 6 Kusuru ve Offical Video

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
21obwad.png

Merhaba arkadaşlar, bu konuda sizlere Apple'in yeni ürün olan iPhone 5S'in altı kusurunu ve 5S ile ilgili detaylı bir anlatım videosunu sizlerle paylaşacağım.

Şimdi konumuza geçelim;

n8cqy.png

fft2mm3419630.jpg

iPhone 5S'i sevmeniz için onlarca neden olabilir, ancak bir de ondan nefret ettiren bu 6 şey var!

iPhone5S şu anki cepler arasında en iyilerinden bir tanesi olabilir. Ancak bu, 5S'in en iyi, en kusursuz cep olduğu anlamına gelmiyor - iPhone 5S'i sevmeniz için birçok neden olsa da sizi ondan soğutacak şeyler de var. İşte sizi iPhone 5S'ten nefret ettirecek 6 neden.

1. Daha da pahalı: iPhone'un hiçbir zaman ucuz olmadığını biliyoruz, ancak iPhone 5S şimdiye kadarki en pahalı Apple cebi olacak.

2. iPhone 5'inizin değiş tokuş değerini düşürecek:
Apple, iPhone 5C'yi tanıtmasıyla beraber artık iPhone 5 satmayacağını açıkladı. Bu ise iPhone 5'in yakın zamanda fiyatının düşeceği, anlamına geliyor.

3. Çizilmelere karşı dayanıklı değil: iPhone 5S'in alüminyum kasası çizilmeye son derece meyilli. Bununla birlikte beyaz sürüm, alüminyum rengine yakın olduğundan çizikler daha az görünüyor. Aynı şekilde altın renkli iPhone da çizikleri çok fazla göstermeyebilir.

4. Daha büyük ve daha iyi iPhone seneye çıkacak: iPhone'ların S modelleri, küçük yenilikler sunmasıyla öne çıkıyor. Bu ise daha büyük yenilikler sunacak olan iPhone 6'nın seneye gelecek olması demek. iPhone 5S'i iki senelik kontratla satın almanız halinde seneye pişman olma ihtimaliniz var.

5. Parmağınız taklit edilebilir mi:
iPhone'unuzu açmak ve iTunes'tan içerik satın almak için artık parmak izinizi kullanabileceksiniz. Ancak parmak izinizin suçlular tarafından 3 boyutlu olarak basılabileceği iddiaları şimdiden internette konuşulmaya başlandı.

6. Biraz beklemeniz gerekecek:
iPhone 5S satın almaya karar verdiyseniz, bu kararınızı muhtemelen değiştirmeyeceksiniz. Ancak bu kararınız, ona şimdi sahip olabileceğiniz anlamına gelmiyor.

n8cqy.png

iPhone 5 Offical Video

Bu kadar saçma 6 tane nedeni nerden buldun? 1 tanesinin elle tutulur bir yanı yok. Ha ben asla apple'ı savunmam fakat bu nedenler tarafsız biri olarak sadece beni güldürdü. Düşün şimdi sen 5S almaya gidiyorsun bunu okuyorsun ve almaktan vazgeçiyorsun? Kulağa nekadar mantıklı geliyor ?

Bu kadar saçma 6 tane nedeni nerden buldun? 1 tanesinin elle tutulur bir yanı yok. Ha ben asla apple'ı savunmam fakat bu nedenler tarafsız biri olarak sadece beni güldürdü. Düşün şimdi sen 5S almaya gidiyorsun bunu okuyorsun ve almaktan vazgeçiyorsun? Kulağa nekadar mantıklı geliyor ?

Haber sitelerinin belirlemiş olduğu 6 kusurlu neden iPhone 5s için, kafadan uydurma şeyler değil.

en iyi neden bu kapitalist lerin kurbanı olmayın çabuk tüket çabuk öl

Apple gerçekten işini iyi yapan bi firma yaptıgı telefonlar tabiki kusursuz olacak diye bişi yok ama Apple özel kılan şey telefonlarının tok alıcılar tarafından alınması iphone 5s türkiyede 2 milyardan fazla bi fiyattan satış yapacak ve eminimki piyasasında düşme çok az olacak tıpkı iphone 5 de oldugu gibi çünkü bazı kesimler alıyo iphone bazı kesimlerede çok pahalı gereksiz geliyo ama apple firmasının istedigi zaten kendi müşteri portfoyunu oluşturmak ve bunuda başarıyor ne samsung bunu yapabildi nede diger telefon firmaları.

Apple gerçekten işini iyi yapan bi firma yaptıgı telefonlar tabiki kusursuz olacak diye bişi yok ama Apple özel kılan şey telefonlarının tok alıcılar tarafından alınması iphone 5s türkiyede 2 milyardan fazla bi fiyattan satış yapacak ve eminimki piyasasında düşme çok az olacak tıpkı iphone 5 de oldugu gibi çünkü bazı kesimler alıyo iphone bazı kesimlerede çok pahalı gereksiz geliyo ama apple firmasının istedigi zaten kendi müşteri portfoyunu oluşturmak ve bunuda başarıyor ne samsung bunu yapabildi nede diger telefon firmaları.

Onların istekleri ve pazarlama stratejileri sadece onların çıkarlarını gözeten saçma sapan hareketlerden ibaret. Alıcıları zerre kadar umursamıyorlar. Ben bu cihazı yaptım, şu şu özellikleri koydum, şu şu kuralları belirledim, siz de eşşek gibi satın alacaksınız ve eşşek gibi bizim belirlediğimiz kurallar çerçevesinde bu cihazları kullanacaksınız diyorlar. Ne hikmetse beyinlerinde örümceklerin ağ ördüğü aptallar her sene Apple'ın her dediğini paşa paşa yapıyorlar ve resmen eşşek yerine konulmaktan zevk alıyorlar. Apple stabilmiş kaliteliymiş, hepsi hikaye. Sene olmuş 2013 Apple daha yeni bluetooth ile veri alım gönderimine 5S te izin veriyor, ve çoğu örümcek beyinli bunu devrim olarak algılıyor.

Üretilen cihazın dış maddesi kaliteli olabilir, işletim sistemi stabil olabilir ama bunun sebebi ve sonuçları nedir düşündünüz mü ? Alüminyum yere düştüğünde resmen eğilir bükülür ve düzeltmesi mümkün değidlir, işletim sisteminin stabil olmasının sebebi ise tamamen Apple'ın kısıtlamalarından kaynaklanıyor. Kullanıcılara hiç bir özgürlük tanımıyorlar, herşey onların istediği gibi ve herşey onların kontrolünde, cihaz tabiki stabil olacak. Android de stabil ama Samsung, LG ve HTC gibi firmalar Androidin üzerine kendi arayüzlerini ekliyorlar ve Android'i yavaşlatıp stabiliteden uzaklaştırıyorlar. Hiç Google Nexus kullandınız mı ? Üzerinde saf Android var ve cihaz resmen uçuyor. Stabilite ve performans hat safhada.

Apple kendi müşteri portfoyunu oluşturmak istiyor bunu ne Samsung ne de diğer telefon firmaları yapabildi derken sanki Apple çok iyi birşey yapmış gibi bahsediyorsun. Apple'ın bu saçma sapan politikalarının sana bana ne faydası var Allah aşkına ? Yaptıkları herşey yeterince dolu olan para kasalarını daha da doldurmak amacı ile yapılmış saçmalıklardan ibaret.

Onların istekleri ve pazarlama stratejileri sadece onların çıkarlarını gözeten saçma sapan hareketlerden ibaret. Alıcıları zerre kadar umursamıyorlar. Ben bu cihazı yaptım, şu şu özellikleri koydum, şu şu kuralları belirledim, siz de eşşek gibi satın alacaksınız ve eşşek gibi bizim belirlediğimiz kurallar çerçevesinde bu cihazları kullanacaksınız diyorlar. Ne hikmetse beyinlerinde örümceklerin ağ ördüğü aptallar her sene Apple'ın her dediğini paşa paşa yapıyorlar ve resmen eşşek yerine konulmaktan zevk alıyorlar. Apple stabilmiş kaliteliymiş, hepsi hikaye. Sene olmuş 2013 Apple daha yeni bluetooth ile veri alım gönderimine 5S te izin veriyor, ve çoğu örümcek beyinli bunu devrim olarak algılıyor.

Üretilen cihazın dış maddesi kaliteli olabilir, işletim sistemi stabil olabilir ama bunun sebebi ve sonuçları nedir düşündünüz mü ? Alüminyum yere düştüğünde resmen eğilir bükülür ve düzeltmesi mümkün değidlir, işletim sisteminin stabil olmasının sebebi ise tamamen Apple'ın kısıtlamalarından kaynaklanıyor. Kullanıcılara hiç bir özgürlük tanımıyorlar, herşey onların istediği gibi ve herşey onların kontrolünde, cihaz tabiki stabil olacak. Android de stabil ama Samsung, LG ve HTC gibi firmalar Androidin üzerine kendi arayüzlerini ekliyorlar ve Android'i yavaşlatıp stabiliteden uzaklaştırıyorlar. Hiç Google Nexus kullandınız mı ? Üzerinde saf Android var ve cihaz resmen uçuyor. Stabilite ve performans hat safhada.

Apple kendi müşteri portfoyunu oluşturmak istiyor bunu ne Samsung ne de diğer telefon firmaları yapabildi derken sanki Apple çok iyi birşey yapmış gibi bahsediyorsun. Apple'ın bu saçma sapan politikalarının sana bana ne faydası var Allah aşkına ? Yaptıkları herşey yeterince dolu olan para kasalarını daha da doldurmak amacı ile yapılmış saçmalıklardan ibaret.

Daha önce hiç appele kullanmadım ama yüksek tez lisansımı bu konuda hazırlamayı düşünüyorum telefonların rekabet piyasası o sizin düşünceniz saygı duyarım belkide sizin gibi düşünen milyonlarda insan vardır aynı düşünceleri samsung yada htc içinde düşünen vardır ama şu anki tabloya baktıgımızda ekonomideki kralııgı apple ve samsung paylaşıyo bunun nedenleri ise kendilerini diger firmaların üzerinde tutmaları iphonları sevenler her sene parayı paşa paşa veriyor demişşsiniz adamların çogunda o para var zaten ve adamlar istese vermesin o telefonun piyasında bir düşme olmuyor ama samsungta öyle degil benim 3 4 ay önce aldıgım s4 üm şu anda satmaya kalksam 1000 lira veriyorlar sıfırını almak istesen 1500 civarı ben bi telefondan 3 4 ayda 500 600 lira zarar ediyorum.Herşey teknoloji demekse zaten ios sistemle android kıyas kabul etmez ama telefon piyasasında baktıgımızda hangisinin lider oldugu ortaya çıkıyor.

Geri