• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 6 böylemi olucak ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçen senede 5 için bunu demiyorlarmıydı bu bence iphone 6 için değil iphone 16 için olabilir :D

Konu aydınlansın diye ümit abiyi bekliyoruz :D

Böyle bir şey olması imkansız bence mümkünatı yok :D

Bence mümkün ve bunu yapmıyorlar.Eğer böyle bişey yaparlarsa bu onları en az 5 yıl duraksatır.Çünkü videoda ki teknoloji en az 10 yıl içinde "belki" gelicekmiş gibi duruyor.Yani bunu yaparlarsa uzun bir süre yeni birşey yapamıycak konuma gelicekler.Satışları bi seferde patlıycak ama bide piyasaya kendisini oturtması uzun sürücektir...

bu bir fan made yapımıdır arkadaşlar boşuna beklemeyin iphonenun tek yapacağı şey ekranı büyütmek olur :D

yıllar önce 5 için çıkan videodan esinlenilmiş . tabikide harika bir şeye benziyo ama şuan olacak birşey değil :D

Sent from my iPhone 5⃣ using Tapatalk

Sizi aydınlatmaya geldim :D

iPhone 6 böyle mi olacak ? : Tabiki de hayır... Apple hiç bir zaman aniden çok büyük değişiklikleri bir anda kullanıcılarına sunmaz.

Böyle birşey mümkün mü ? : Evet mümkün, fakat bunun telefonalarda kullanılmaya başlanması uzun yıllar alacak, yakın bir tarih içerisinde böyle birşey olacağını sanmıyorum. Herşeyden önce günümüz pil teknolojisi bu özellikleri kaldırabilecek düzeyde değil. Öncelikle pil teknolojisi gelişmeli, akıllı telefonlardaki piller telefonu en az 3-4 gün idare edebilecek seviyeye gelmeli.

Bu teknolojinin telefonlarda kullanılmaya başlanması zaman alacak evet ancak bu teknoloji kullanılmaya başlandığında ilk iPhone da kullanılacağından pek emin değilim. Apple elindeki teknolojileri ve hizmetleri kullanıcılara azar azar sunup yıllarca bunlardan yüksek kazançlar elde etmeyi amaçlayan bir firma. Günümüzde neredeyse birçok firma tarafından cihazlarına varsayılan olarak eklenen ve neredeyse eskitilen NFC teknolojisi halen iPhone da yok bile... iPhone 6 veya 5S ile NFC teknolojisi eklenmesi düşünülüyor...

Yıllarca iOS işletim sistemini hiç bir değişilik yapmadan kullanıcılara sunan Apple Android ve Windows Phone tarafından kullanılıp neredeyse eskitilen Gelişmiş Notifikasyon Merkezi, Gelişmiş Multitasking, Kontrol merkezi vs... gibi daha bir çok özellik daha geçenlerde tanıtılan iOS 7 ile iPhone'a gelecek...

Bunlar sadece basit birkaç örnek, daha böyle onlarca örnek sayabilirim size ama gerek yok.

Kısacası Apple kaliteli işler yapıyor evet ancak her zaman geriden geliyor, her zaman ağırdan alıyor... Eminim ki bu videoda gösterilen özellikler iPhone'dan önce farklı bir cihazda kullanılıp eskitilecektir ve en son iPhone'da kullanılacaktır.

Apple'ı bu kadar büyütmeyin gözünüzde... Apple kaliteli ürünler üretiyor olabilir ancak Apple müşterilerine sağılacak inek gözüyle bakıyor. Herşeyi azar azar veriyor ve bunlardan yıllarca rant sağlamaya çalışıyor.

iPhone 6 böyle mi olacak ? : Tabiki de hayır... Apple hiç bir zaman aniden çok büyük değişiklikleri bir anda kullanıcılarına sunmaz.

Böyle birşey mümkün mü ? : Evet mümkün, fakat bunun telefonalarda kullanılmaya başlanması uzun yıllar alacak, yakın bir tarih içerisinde böyle birşey olacağını sanmıyorum. Herşeyden önce günümüz pil teknolojisi bu özellikleri kaldırabilecek düzeyde değil. Öncelikle pil teknolojisi gelişmeli, akıllı telefonlardaki piller telefonu en az 3-4 gün idare edebilecek seviyeye gelmeli.

Bu teknolojinin telefonlarda kullanılmaya başlanması zaman alacak evet ancak bu teknoloji kullanılmaya başlandığında ilk iPhone da kullanılacağından pek emin değilim. Apple elindeki teknolojileri ve hizmetleri kullanıcılara azar azar sunup yıllarca bunlardan yüksek kazançlar elde etmeyi amaçlayan bir firma. Günümüzde neredeyse birçok firma tarafından cihazlarına varsayılan olarak eklenen ve neredeyse eskitilen NFC teknolojisi halen iPhone da yok bile... iPhone 6 veya 5S ile NFC teknolojisi eklenmesi düşünülüyor...

Yıllarca iOS işletim sistemini hiç bir değişilik yapmadan kullanıcılara sunan Apple Android ve Windows Phone tarafından kullanılıp neredeyse eskitilen Notifikasyon merkezi, Multitasking, Kontrol merkezi vs... gibi daha bir çok özellik daha geçenlerde tanıtılan iOS 7 ile iPhone'a gelecek...

Bunlar sadece basit birkaç örnek, daha böyle onlarca örnek sayabilirim size ama gerek yok.

Kısacası Apple kaliteli işler yapıyor evet ancak her zaman geriden geliyor, her zaman ağırdan alıyor... Eminim ki bu videoda gösterilen özellikler iPhone'dan önce farklı bir cihazda kullanılıp eskitilecektir ve en son iPhone'da kullanılacaktır.

Apple'ı bu kadar büyütmeyin gözünüzde... Apple kaliteli ürünler üretiyor olabilir ancak Apple müşterilerine sağılacak inek gözüyle bakıyor. Herşeyi azar azar veriyor ve bunlardan yıllarca rant sağlamaya çalışıyor.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=lDS-iAi4maM#t=7s

Yıllarca iOS işletim sistemini hiç bir değişilik yapmadan kullanıcılara sunan Apple Android ve Windows Phone tarafından kullanılıp neredeyse eskitilen Notifikasyon merkezi, Multitasking, Kontrol merkezi vs... gibi daha bir çok özellik daha geçenlerde tanıtılan iOS 7 ile iPhone'a gelecek...

Ümit abi çok fazla araştırma mı yapıyorsun? yoksa kitapmı okuyorsun :D

Geri