• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone 6′nın özellikleri belli oldu!

Iyethshar

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
496
applelogo.jpg

Apple‘a oldukça yakın olduğunu söyleyebileceğimiz KGI Securities’den Ming-Chi Kuo adlı analist,iPhone 6‘nın teknik ve donanımsal özelliklerinden bahsetti. Buna göre iPhone 6, 2014 yılının 3. çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Ming-Chi Kuo, iPhone 6′da 1GB RAM ve Apple A8 işlemci kullanacağını, ekranın ise 4.7 inçlik bir büyüklüğe sahip olacağını belirtti. Ayrıca Kuo, ekran çerçevesinin eskiye göre yüzde 10 ile 20 arasında inceldiğini ve ekranın büyültülmüş olmasına rağmen tek el ile telefonun oldukça rahat bir şekilde kullanılabildiğini söyledi.

Bilgiler Kuo gibi güçlü bir kaynaktan geldiği için bu iddiaların doğru olma ihtimali gerçekten çok yüksek. Ancak yinede günümüz akıllı telefonlarının daha yüksek donanımsal özelliklere sahip olduğunu, iPhone 6‘nın bu konuda biraz geride kaldığını Kuo’nun verdiği bilgilere bakarak söyleyebiliriz. Ancak yinede hatırlatalım, bu bilgiler henüz Apple tarafından doğrulanmış değil.

Bu seriyle beraber samsung macerami bitirip Iphone geçmeyi düşünüyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu RAM ını birazcık yükseltseler gerçi farketmiyor her türlü her programı açıyor :D

yine mi 1gb ram :( yetiyor artıyor bilede şu note 3 ü olan cahiller demiyor mu 3 gb ram var yeeeaaaa ağızlarına vurmak isterdim iphone u bilmiyolar ki iphone stabilitesini :D

şahsen ben kullanım rahatlıgından dolayı iphone kullanıyorum fakat 4.7inclik bi iphone nasıl olur bilemem büyük ihtimal 5s devam

Millete bir tarafından uydurması çok güzel geliyor.

Hem bir kere Apple hiç bir zaman zarifliğini bozmaz. Ekranın hayatta 4.7" olacağını sanmam...

4" gayet ideal bence. 4.7" nedir abi ? iPhone 5 kullanıyorum 4" ekran var gayet iyi.

hatta 3G-3GS-4S kullandım hepsinde ekran 3.5 di ki iPhone 5 alında bana bile ekranı büyük geldi.

Geri