• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 6s Plus vs Huawei Mate 20 Lite

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
207
Merhaba dostlar dün akşam ani bir karar ile iphone 6s plus' ımı satıp yerine 0 Huawei Mate 20 lite aldım. İlk an pişman oldum, sonra kullandım gece boyu içime yeni olduğu için güzel geldi. Bir an android e yine kafamı taktım hata yaptım dedim, sonra özellik karşılaştırmasında tekrar sevdim telefonu vs. vs. İyimi yaptım kötü mü ?
Varmı bu cihazdan alıp kullanan.

Dip Not: Ben şuan ki ruh halim ile yine iyi yaptım diyorum güzel telefon len :D

Karşılaştırma Link' i

Gözün arkada kalmasın çok iyi yapmışsın. Hem özellik açısından hem işletim sistemi açısından güzel seçim. Ayrıca Huawei 200 milyon telefon satışı yaptığını açıkladı yanlış hatırlamıyorsam. Telefon yönünden apple satışlarını geçti. Onun yanı sıra Xiaomi var o da Huawei gibi akıllı piyasada apple satışlarını geçti. Bu iki Çin'li firmanın gelecekte piyasayı eline alabileceği düşüncesindeyim. Yakın zamanda ben de telefon alacağım ve tercihim bu iki markadan biri olacak.

Hayırlı olsun, pişman olma güle güle kullan. Android eskiden sıkıntılıydı ancak hem yeni cihazların donanımlarının yüksek olması hem de Android'in yeni sürümlerinde hatrı sayılır geliştirmeler olması bu sıkıntıları yok denecek kadar azalttı.

Samsung Galaxy S8+'tan iPhone XS Max'a geçtim ben de ve Android'in herşeyini özlüyorum inan. Meğersem ben değerini bilememişim.

Güzel tercih olmuş Huawei baya geliştirdi kendini şu an 8Plus kullanıyorum ama gözüm Mate20 Pro'ya kaymıyor değil :D

Gözün arkada kalmasın çok iyi yapmışsın. Hem özellik açısından hem işletim sistemi açısından güzel seçim. Ayrıca Huawei 200 milyon telefon satışı yaptığını açıkladı yanlış hatırlamıyorsam. Telefon yönünden apple satışlarını geçti. Onun yanı sıra Xiaomi var o da Huawei gibi akıllı piyasada apple satışlarını geçti. Bu iki Çin'li firmanın gelecekte piyasayı eline alabileceği düşüncesindeyim. Yakın zamanda ben de telefon alacağım ve tercihim bu iki markadan biri olacak.

Dediklerine katılıyorum. Telefona bayağı alıştım farklı özellikleri var android iyi atak yapıp kendine has güzel özellik ve beceriler geliştirmiş ve bu çok memnun edici :) Gayet mantıklı bir seçim yapmışım bunu artık huawei serisinde ilerler iken zamanla göreceğim büyük ihtimal.

Hayırlı olsun, pişman olma güle güle kullan. Android eskiden sıkıntılıydı ancak hem yeni cihazların donanımlarının yüksek olması hem de Android'in yeni sürümlerinde hatrı sayılır geliştirmeler olması bu sıkıntıları yok denecek kadar azalttı.

Samsung Galaxy S8+'tan iPhone XS Max'a geçtim ben de ve Android'in herşeyini özlüyorum inan. Meğersem ben değerini bilememişim.

Patron bırak bırak gel :D :-[
Güzel tercih olmuş Huawei baya geliştirdi kendini şu an 8Plus kullanıyorum ama gözüm Mate20 Pro'ya kaymıyor değil :D

Yani gerçekten şuan benim keşke üzerine birşeyler katıp Pro mu alsam dediğim zamanlar, bence çok güzel şık ve kullanışlı bir cihaz. Elma artık sarmıyor :D

Ben de Xiaomi Mi 8 Lite aldım 1 hafta önce. Sorusu olan varsa yanıtlayabilirim. Kesinlikle çok çok iyi. Iphone ve Samsung'u geçmişler diyebilirim her açıdan.

Şuan aynı telefonu kullanıyoruz bende 2 hafta önce aldım, gayet memnunum. Bir telefonda olacak herşey var yazılım destekleri de üst seviyede sürekli güncellemeler yapıyorlar.
Pişman olacağın bir telefon değil, emin olabilirsin. Ben 1 ay falan araştırıpta aldım.

:D denk gelmiş bende cumartesi günü mavisini aldım güzel duruyor fakat güven vermiyor kasa olarak

6S Plus cihazı ne kadar fiyata sattınız acaba ? benimde 13 ay garantisi kalan telefonum var aynı modelde 32gb. Iphone dan vazgeçmem tabi o ayrı :D

İyi geceler , yav huawei mate 20 lite bende de var alalı 1 ay ya oldu ya olmadı yarım saat önce birden bire titreşim özellği gitti ne mesajlarda titriyor ne tuşlarda var mı böyle bir sorun yaşayan ?

Huawei marka değeri telefonunun kalitesinden geri, adamlar güzel ürün üretiyorlar, bence doğru yapmışsın.

Geri