• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Iphone 6'ya Daha Yakından Bakın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Not: Bazı kaynaklardan alınan haberler yanlış değilse tasarımı bunun aynısı olacaktır, videolarda gördüğünüz gerçek Iphone 6 değildir ama tasarım için aynısı olacak diyorlar.
Fikirlerinizi alalım.

Deniz bu tasarım bildiğim kadarıyla tamamen sallama bir tasarım. iPhone-6 nın Galaxy'e özenceği kesinlikle belirtildi. Kenardaki tuşlardan tut orta tuşa kadar biçok özellik Galaxy'e benziycek. Özenti birşey yapacaklar..

Deniz bu tasarım bildiğim kadarıyla tamamen sallama bir tasarım. iPhone-6 nın Galaxy'e özenceği kesinlikle belirtildi. Kenardaki tuşlardan tut orta tuşa kadar biçok özellik Galaxy'e benziycek. Özenti birşey yapacaklar..
Ozaman tutmaz 6 özenti olacaksa.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Henüz kesin bir tasarım şekli ve şemali yok. Sadece 4.7 inç’den 5.5 inçlik iki oluşum ile gelineceği biliniyor.

Son düzenleme:
Bu tasarım tamamen sahte çinliler kafasına göre tasarlamış :D hakan dediği gibi bildigin galaxy :)

Özenti telefon yapan tüm şirketlerden nefret ettim kendimi bildim bileli, eğer iPhone ilerde 7-8 çıkarırkende eski sistem değilde özentilik yaparsa ileride asla almam.

aslında youtube da telefon efsane hale getirildi fakat bana göre 6da önceki serilerdeki gibi telefon özgüven vermiyo kasa boş gibi sanki :D

iphone 5s 64gbden , 6ya geçilirmi? maddi sıkıntım yok ama iphone 6 büyük ekran gelicek diyorlar ve büyük ekranları sevmiyorum

Geri