• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone 7 Trailer

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lovecraft
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
Dün Türkiye saatiyle 20:00'de iPhone 7 - 7+ , Apple Watch ve AirPods tanıtımı gerçekleşti ardından Youtube üzerinden tanıtım Trailerları yayınlandı.

Trailer Müzigi ; Tiger Rhythm - Surkin

Canlı Yayın Tanıtım Anı ;

Telefon hakkında görüşlerinizi bildirmeyi unutmayın.​

Şu videolardan sonra 4-5 milyarda olsa alası gelir insanın. Fakat yemez gerçekçi olalım, en azından bende :D Harbiden etkileyici bir video olmuş.

İnanılmaz birşey. Telefon için demiyorum. Reklamları, insanları büyülemeleri. Sözüm meclisten dışarı ama koyun gibi davranıyorlar resmen. Mümkün değil bir telefona bu kadar faiş para ödemem. Bir arkadaşım vardı yanımda bu tanıtımda, Yayında;

Airpod diyor adam
bu Wooow
3D touch diyor adam
bizimki Wooow

Woow deme yarışması gibi. Ben telefon ve bilgisayar tamircisiyim bunu belirteyim. Bize teknolojiyi satıyorlar. Yavaş yavaş. 6 ile 7 arasında ki tek fark birisi size "bu 6 mı 7 mi" diye sorduğunda "YEDİİİİ" diyip böbürlenmek o kadar. 2010 da S3 Mini aldım hâlen de kullanıyorum üzeinde 6.0 Marshmellow yükledim. Herşeyi kullanıyorum 3bin tl de cebimde bayram öncesi mis.Apple'ın Bilgisayar kısmına hiçbir laf edemem buram buram kalite kokuyor ve gerçekten fiyatları da hakkı ama telefonda hiçbir markaya bu kadar ödeme yapılmaz. Ayrıca beğenmedim. 4üde 5ide 6yıda beğenmediğim gibi.

Saygılar.:ent

Geri