• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone 8Plus Mı? Yoksa 7Plus Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xPaulWalker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Şub 2011
Puanı
73
İyi akşamlar, iyi forumlar arkadaşlar,

Evet başlıkta belirttiğim gibi size bir sorum var bu iki telefondan birini alacağım ama çok kararsız kaldım bu konu hakkında bilgisi olan bana biraz yardımcı olabilir mi?

Normal bir kullanıcıysan 7 Plus sana fazlasıyla yeter zaten ama ben çok müzik dinliyorum dersen 8 Plus'da hd ses kalitesinde müzik çalabiliyor. Çok oyun oynarım diyorsan gine ileriye dönük olarak 8 Plus CPU ve GPU olarak daha performanslı. Fotoğraf konusunda 8 Plus'da fotoğraflar biraz daha iyi, video çekimlerinde 4k 60fps desteklemesi ayrı bir güzellik, ağır çekim modunda 240 fps video çekebiliyor. Ben alırken bu farkları göz önünde bulundurdum. Benim gibi sürekli telefon değiştirmeyen biriyseniz daha güncel olanı almakta fayda var.

Düşüncem iPhoneden yana şuanlık büyük ihtimal bugün gidip 8 plus alacağım teşekkürler

Benim ilk tercihim "iPhone 6S" olurdu. :D Ancak iki seçenekten birini sorarsan "iPhone 7 Plus" derim ;)

İki seçenek arasından 8Plus olanını tercih ettim ve yaklaşık 1 aydır kullanıyorum telefonu evet 7Plustan pek bir farkı yok gibi görünüyor ama ses ekran özellikle ''True Tone'' olayı çok aşmış kendini ben ince şeylere takılan bir insanım, kamera olarak yine farkı var 7'den şöyle farkı var 4k'da 60fps çekim yapabiliyor ve görüntü cidden müthiş portre kısmında 7'den farklı olarak modlamalar var, ses kalitesi olarak cidden çok iyi 7'de olmayan a11 işlemcisi baya ileriye yönelik gibi duruyor çünkü şu an için bu telefona fazla olduğunu düşünüyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.-

- - - Güncellendi - - -

Bu arada konuyu kitleyelim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri