• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone değişim

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IntocabLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Arkadaşlar 3 4 gün önce sıfır kutulu iphone 6s aldım aldıktan 1 gün sonra ahizesinde sorun olduğunu öğrendim teknik servise yolladım şuan işlem sırasında bekliyor cihaz sanırım sıfırını yollucaklar aklıma şu takıldı bu yolladıkları cihaz kutunun içinden çıkanla aynı dimi sıfır üretim yoksa arızalı cihazların sağlam parçalarını birleştiripmi yolluyorlar emin oladamadım ?

Sifir ürün gönderimi sadece Türkiye de olmak şarti ile kaldirildi,yazilimsal sorunlar dişindaki hatalar onariliyor garantiye yollandiği taktirdi,belki 0 oldugu icin iade ve degisim suresi varsa 15gunluk degisim yapabilirler.

Boşuna iade etme, gerek yok. Sıfırını yolluyorlar. Kutulu şekilde sen açıyorsun zaten. Bir kere başıma geldiği için biliyorum.

Sonuçta bu bozulan ve servise gönderilip değişimi yapılan cihazları tamamen imha edip çöpe atmıyorlar. Tamir edip üzerini jelatinleyip tekrar kutulayıp yine piyasaya sürüyorlar. O nedenle kimse bana sıfır ürün geldi diye sevinmesin. Herkesin elindeki telefon daha önceden kullanılmış ve tamir görmüş olabilir.

Sonuçta bu bozulan ve servise gönderilip değişimi yapılan cihazları tamamen imha edip çöpe atmıyorlar. Tamir edip üzerini jelatinleyip tekrar kutulayıp yine piyasaya sürüyorlar. O nedenle kimse bana sıfır ürün geldi diye sevinmesin. Herkesin elindeki telefon daha önceden kullanılmış ve tamir görmüş olabilir.

Katılıyorum. Arkadaşlar ben Abd de sormuştum, Burda geri gönderilen telefonlar sıfır diye gönderiliyor fakat abd de parçası sıfır takılan telefonda belirtiliyor yani neresi değiştiyse alıcıya bildiriliyor. Değişen parça daima sıfır oluyor.

Eğer telefonda giderilmeyecek yani tamir olunmayacak bir durum varsa zaten sana sıfırını yollarlar. Onun dışında Apple çok büyük bir kurum ve teknik servislerde öyle stajda veya amatör insanlar bulunmuyor. Tamamen telefona ait orjinal sıfır paçalar ile onarıyorlar. Onardıktan sonra sana geri veriyorlar. :'(

Apple ı aradım swap cihaz göndermediklerini söylüyorlar fakat ne kadar doğru bilinmez cihaz canavar gibi şarj yiyo iade etmeyi düşünüyorum :drym:

Geri