• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone-itunes yedekleme dosyasını yerini nasıl değiştirebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Merhaba arkadaşlar telefonu yedeklemek istiyorum fakat bir sorunum var.

İTUNES YEDEKLEME DOSYALARINI YERİNİ DEĞİŞTİREMİYORUM DOLU OLAN SSD DEVAMLI DOSYALARINI KURUYOR.Haliyle hata verip yedekleme alamıyorum ..

SSD kullandığımdan dolayı yerim az olduğundan telefon yedekleme yapmıyor itunes yedekleme yapıcağım hdd seçemiyorum ısrarla C olan ssd yüklüyor.Ben Hdd yüklemek istiyorum fakat ne yaptıysam başaramadım itunes hdd kurdum yine gitti ssd yedekleme dosyalarını oluşturdu Ordada yer yok çaresi nedir ?

Nette araştırma yaptım sözde kısayol formatından backup klasörü oluşturp taşımasını hdd yaptım o klasörü görmeyip yeni bir klasör açıyor :S :cry:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri