• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İPhone S5

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
lqcnt.png

lqcpu.png

• [*=center]Apple'ın yeni iPhone'u haziran ayı içerisinde tanıtabileceğine dair haberlerin ardından, şimdi de bu tanıtım için kesin bir tarih konuşulmaya başlandı.

lqcpu.png

• [*=center] iPhone 5S'in 20 Haziran tarihinde görücüye çıkacağı ve temmuz ayının ilk günlerinde satışa sunulacağı iddia ediliyor. Apple'ın daha önce haziran ayında duyurular yaptığı göz önünde bulundurulunca, ortaya atılan iddialar garipsenmiyor.

iPhone 5S'in haziran ayında tanıtılması durumunda, şirketin eylülde de düşük fiyatlı iPhone'u tanıtacağı konuşuluyor. Apple'ın yaptığı yeni bir patent başvurusu, bu düşük fiyatlı modelin seramik bir kasaya sahip olabileceği ihtimalini akıllara getiriyor.

Söz konusu patent başvurusuna göre, Apple'ın düşük fiyatlı iPhone'da zirkon ve alüminyum oksit gibi malzemeler kullanması da seçenekler arasında. Zirkon radyo dalgalarının iletimini kolaylaştırması nedeniyle elektronik ürünlerde sıklıkla tercih edilen bir materyal.

lqcpu.png

lqctg.jpg

iphone s5 :D iphone bitti artık ya iphone5 ile bitirdiler kendilerini
Kime göre bitti ? Sana göre bitmiş olabilir senin istediklerini karşılayamamış olabilir beğenmiyor olabilirsin fakat halen iphone cok yüksek bir pazar payına sahip bitme gibi bir durum yok.

Kime göre bitti ? Sana göre bitmiş olabilir senin istediklerini karşılayamamış olabilir beğenmiyor olabilirsin fakat halen iphone cok yüksek bir pazar payına sahip bitme gibi bir durum yok.
%60 dan fazla pazar payına android sahip artık iphone o anlamda bitti pazar payı küçüldü

iPhone class telefon.Telefonun farklı bir duruşu var.Bu yüzden zengin kesim daha çok bu telefonu tercih ediyor.Ama özellik açısından Samsung 4'de katlar...

agacım 5 daha yeni çıktı napcaklar bukadar parayı kefenin cebide yokki :D

Herşey birgün biter tıpkı nokia gibi tıpkı turkcell gibi hiç birinin eski durumları yok, elbette samsungta altın çağını yaşıyacak oda bitecek tıpkı iphone gibi.

Bu yaris gitgide korkutmaya basladi beni desem yeridir. Daha Iphone 5 cikali 1 sene olmadan boyle hizli gelismesi. Samsung Galaxy S4 un cikmasi. HTC nin yeni telefonlari falan biz nasil bi devire gidiyoruz ya bu teknoloji gercekten korkutuyo beni... Kullanmaya gelince kullaniyoruz dogru ama bu kadarda hizli gidilmez be arkadas...

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu yaris gitgide korkutmaya basladi beni desem yeridir. Daha Iphone 5 cikali 1 sene olmadan boyle hizli gelismesi. Samsung Galaxy S4 un cikmasi. HTC nin yeni telefonlari falan biz nasil bi devire gidiyoruz ya bu teknoloji gercekten korkutuyo beni... Kullanmaya gelince kullaniyoruz dogru ama bu kadarda hizli gidilmez be arkadas...

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teknolojiye maddi durumu iyi olmayanlar ( 2000tlden bahsediyoruz.) ayak uyduramazlar.Sadece 100 mt. geriden takip ederler.Teknoloji zengin işi o yüzden sıkıntı yok. :D 1 senedir tel kullanmıyorum ne arayan var ne soran. :)

Geri