• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iphone zil seslerinden sıkılanlar ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler tipik iphone kullanıcısıyım fakat zil sesleri artık sıkmaya başladı gerçekten googleden aradım fakat en son video 2013 de çekilmiş itunes bunun üstüne kaçkez güncellendi kim bilir videolarda veya anlatımlarda butonlar eksik oluyo büyük ihtimal ya kaldırıldı yeni güncellemeyle yada yerleri değişti ben kendi beğendiğim bir müziği nasıl zil sesi yapabilirim :D

Hiç denememiştim la direk oluyo sanıyodum :D Sen diyince baktım olmuyomuş :D

Bende iphone kullanıyorum ve bende sıkıldım ama bunun bildiğim kadarı ile ne yazık ki çözümü yok.

yok aslında çözümü varmış yani avea bile resmi kanalından video çekmiş atmış iphone destek diye ama itunes güncellediği için butonlar aynı değil :D ya kaldırdılar yada yeri değişti

yok aslında çözümü varmış yani avea bile resmi kanalından video çekmiş atmış iphone destek diye ama itunes güncellediği için butonlar aynı değil :D ya kaldırdılar yada yeri değişti

Telefonu ilk aldığımda 1.5-2 saat müzik ve resimleri atacağım diye uğraşmıştım. Şimdi bi 2 saatde müziğin birini zil sesi yapmak için uğraşamam kusura bakmasın iTunes. :D

Telefonu ilk aldığımda 1.5-2 saat müzik ve resimleri atacağım diye uğraşmıştım. Şimdi bi 2 saatde müziğin birini zil sesi yapmak için uğraşamam kusura bakmasın iTunes. :D
3gs im vardı onda çok uraşmıştım ilk çıktığından kafayı yedirtiyodu dediğin gibi :D de şu işi gerçekten çözmem lazım +1 bilgi her zaman önceliktir :D

iTunes den değilde farklı bir programdan istediğin bir müziği kesip 43sn yada o civarlarda bir süre ile ekleyebiliyosun. Aynı şekilde 3snlik mesaj seside geçerli. Programın ismi aklımda değil uzun süre önce yapmıştım bulunca yazarım. Hatırlattığın iyi oldu bununla ilgili rehber açıcam kısa zamanda.

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

iTools diye bir program var zil sesi için kesip koyabiliyorsunuz, onu deneyin.

iPhone-5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Geri