• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İphone5s mi note 3 mü

Red DeviLs

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
104
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle belirteyim telefon meraklısı değilim. Şirketin iphone5s i elimde. Şirketten ayrılıyorum. Telefonu bana 700tl ye satacaklar. Telefondan pek anlamam ios android arasındaki farkı bile pek bilmem. İdda işi yapıyorum telefon elimden düşmüyor ekran küçük geliyor. İphonun 1600tl ye alıcısı var. Acaba verip üstüne 300 tl koyup note 3 mü alsam? Yorumlarınız benim için çok değerli.
Not: 0 dan cebimden telefon alacak olsam s3mini felan alırım. Telefon merakım yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Su durumda telefon kiyaslamanin bir anlami yok.
Cunku bu bir firsat iphoneyi al, sonra ister sat ister parasini ye ortada bir kazanc var bunu göz ardi etmek olmaz.Bana sorucak olursan ben note3 ü mutlaka alirdim :)

Şarj da önemli arkadaşlar başka telefon önerisi de olabilir. Şarjı uzun gitsin oda önemli

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşın dediği gibi, ekran boyutunu önemsemeyeceksen iPhone 5s'i al. Ben telefon merakı çok olan biriyimdir. Şahsen böyle bir seçim yapmak durumunda olsaydım hiç düşünmeden iPhone 5s'i alırdım. Benim için stabilite ve hız en önemli şey çünkü. Note 3 aynı şekilde oldukça tatmin edici özellik ve hızda tabi, o ayrı bir konu ama dediğim gibi tercihim bu yönde olurdu.

Geri