• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone6 Pro Konsept Video & Görsel

yalcnuygur

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2014
Puanı
1
Apple81721f0.png

Apple iPhone 6 Pro için ilgi çeken konsept video ve görsel çalışmalar geldi.

Akıllı telefon segmentinin en güçlü isimlerinden biri olarak göze çarpan Apple, sunduğu iPhone modelleri ile yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başardı.
iOS işletim sistemine sahip iPhone modelleri ile dünya genelinde ses getirmeyi başaran ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu yıl içerisinde teknoloji severlerin merakla beklediği yeni iPhone modellerini sunmak için hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz yıl sunulan iPhone 5S ve iPhone 5C modelleri ile memnuniyet kazanan teknoloji firması Apple, bu yıl sunacağı iPhone modelleri ile de aynı başarıyı sürdürmek istiyor. Hazırlıklarını büyük bir gizlilik içerisinde sürdüren Apple’ın yeni akıllısı için gelen haberlerin ve görsellerin ardı arkası kesilmiyor.

Tasarımcılar çıkan sızıntı haberlerinden yola çıkarak hazırladıkları konsept görsel ve videoları yayınlamaya devam ediyor. Daha önce yayınlanan iPhone 6 ve iPhone Air konseptlerinden sonra şimdide iPhone 6 Pro isimli yeni bir konsept video ve görsel yayınlandı. Yayınlanan görsellerde en dikkat çeken nokta HTC M8 ile birlikte ortaya çıkan Dot View‘e benzeyen kılıfların kullanılması oldu. Sizleri iPhone 6 Pro konsept video ve görselleri ile baş başa bırakıyoruz.

Alıntı.

Her sene böyle olagan üstu haberler duyuyoruz imkansiz ve cilgin projeler siziyor medyaya..

Yalniz ne yaziktirki, iphone4 ten bu yana cikan tüm serileri arasindaki 7farki bulmak bayagi zor..

Yeni telefon alma aşamasındayım bakıyorum da iphone 4'den beri hep aynı çizgide ilerliyor ve telefonları ne kadar stabil olsa da küçük yani 2,200 lira ne kadar eder ne kadar etmez orası meçhul ama kararsızım gönlüm Sony'den yana ama..

Her sene böyle olagan üstu haberler duyuyoruz imkansiz ve cilgin projeler siziyor medyaya..

Yalniz ne yaziktirki, iphone4 ten bu yana cikan tüm serileri arasindaki 7farki bulmak bayagi zor..
Çok haklısınız her sene böyle olmuyor mu iphone 5 ide olağan üstü tanıtmışlardı bence iphone 4ten hiç farkı yok.

bu videodaki herşey şuan mevcut olan şeyler zaten kablosuz şarj 2 senedir olan birşey

Yeni telefon alma aşamasındayım bakıyorum da iphone 4'den beri hep aynı çizgide ilerliyor ve telefonları ne kadar stabil olsa da küçük yani 2,200 lira ne kadar eder ne kadar etmez orası meçhul ama kararsızım gönlüm Sony'den yana ama..

Dediğin gibi iphone 4'den sonra hiç ilerliyemedi birde fiyatları yüksek kullanılmıycak hale geldi. Sony'ler bu ara çok popiler herkez sony'e yükelniyor bakalım ne olucak. Kendimde yok ama arkadaşta kullanmıştım gercekten çok iyi telefonları var. :)

1 hafta önce 5s aldım umarım 6 çok kötü olur :D

Büyük ekran sevmiyorum zaten 5s in ekranı benim için çok bile :)

Ne olması gerekiyor tam olarak ? :D Kanat ekleyip uçuracaklar mı?
güzel olab
Edit : Beklenti büyük sızdırılan görseller çok dandik gözüküyor :D Ama öyle olmayacağını düşünüyorum. Ekran büyümesi güzel olabilir fakat şuan 5S kullanıyorum ve ekrandan gayet memnunum, 5S'in ekranı bir telefon için olabilecek en ideal ekran bence. Önemli olan telefonu tek elle kullanabilmek.. Apple'da bunu düşünüyordu ama ille de ekran büyük olsun diyenler için 2 tane çıkaracaklar herhalde farklı boyutlarda.

Daha önce Sony , Samsung ve HTC kullanma fırsatım oldu. Samsung'a hayatta bulaşmam bir daha, Eğer Apple olmasaydı Sony kullanırdım herhalde. Gerçekten 5S'i kullanırken keyif alıyorum, arama yaparken bile :D

Son düzenleme:
iPhone5c aldım mutluyum stabilite , malzeme kalitesi (plastik diye samsung gibi leğen plastiği sanmayın ^^),kamerası,hızı gerçekten harika :D

İphoneda çok stabil en ufak arızasında telefonun yenisini yolluyorlarmış :D Arkadaş şarj çok gidiyor demiş vermiş yenisini almış hiçbirşeyi yokken :)

İphoneda çok stabil en ufak arızasında telefonun yenisini yolluyorlarmış :D Arkadaş şarj çok gidiyor demiş vermiş yenisini almış hiçbirşeyi yokken :)

Öyle kolay olmuyor o iş. :D Randevu alıyorsun birebir görüşüyorsun sorununu söylüyorsun adamlar sorunu teyit ederlerse alıyorsun :D

Öyle şey olur mu yahu, firma hatası olursa kabul ederler kullanıcı hatasında para isterler :)

Iphone 6 ve Sony Xperia Z Ultra arasında kaldım ama Iphone 6 Aralık ayında çıkacak diyorlar.

Öyle şey olur mu yahu, firma hatası olursa kabul ederler kullanıcı hatasında para isterler :)

Iphone 6 ve Sony Xperia Z Ultra arasında kaldım ama Iphone 6 Aralık ayında çıkacak diyorlar.

Bilmiyorum 2 arkadaşım var 2side 2 kere yeni telefonla değiştirdi.Hemde anlattıklarına göre çok kolay.
Birde yanlış duymadıysam en ufak bir arızasında yenisini veriyorlarmış türkiyede servisi yokmuş.

Bilmiyorum 2 arkadaşım var 2side 2 kere yeni telefonla değiştirdi.Hemde anlattıklarına göre çok kolay.
Birde yanlış duymadıysam en ufak bir arızasında yenisini veriyorlarmış türkiyede servisi yokmuş.

Apple İstanbul'a store açtı, servis işi oradan yapılabilir diye düşünüyorum.

Geri