• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iPhone'de Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirmek (Tongbu)

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
28t8bas.jpg

Merhaba değerli arkadaşlar,
Yeni keşfettiğim bir programı sizinle paylaşmak istedim. Daha önceden bileniniz yada göreniniz olmuş olabilir ama forumda konusunu görmedim. iPhone kullananlar için küçük bir fırsat diyebiliriz program için. iTunes'deki tüm ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyosunuz. Fiyatı farketmeksizin istediğiniz oyunu ücretsiz olarak bu program sayesinde ücretsiz olarak telefonunuza indirip, kurabilir ve kullanabilirsiniz.

Not: Jailbreak olmasına kesinlikle gerek yok.

Virüs Total: https://www.virustotal.com/tr/file/...3434fb90f6fef5c7639a9e074c24cc25a16/analysis/

et5ooy.jpg

Öncelikle Programı kurduktan sonra, USB kablosu ile bilgisayarınıza telefonunuzu bağlayınız.

Ardından aşağıda gördüğümüz ekran gelecektir.

b6t05t.jpg

2li8u91.jpg
1. Kısım
66au5t.jpg
1. Adım Apps kısmına tıklıyoruz. Apps kısmı (Uygulama kısmı) açılacaktır.
66au5t.jpg
2. Adım Araç çubuğuna istediğiniz uygulamayı yazınız. (iTunesdeki program olmasına öncelik gösteriniz)

10zwilh.jpg

2li8u91.jpg
2. Kısım
66au5t.jpg
3. Adım Araç çubuğuna istediğiniz uygulamayı yazdıktan sonra, programı aratınız.
66au5t.jpg
4. Adım iPhone kullanıyorsanız iPhone, iPad kullanıyorsanız iPad kısmına tıklayınız. (iPhone kullandığım için o kısma tıkladım)
66au5t.jpg
5. Adım Programın resmine tıklayınız.

im86dt.jpg

2li8u91.jpg
3. Kısım
66au5t.jpg
6. Adım Çince Mavi butona tıklıyoruz. (Program inmeye başlıyor)
66au5t.jpg
7. Adım Sarı olarak gördüğünüz pencere indirdiğini gösterecektir.
66au5t.jpg
8. Adım Programın indiğini görmek için Download Manager kısmına tıklıyoruz.

kbahap.jpg

2li8u91.jpg
4. Kısım
66au5t.jpg
9. Adım Apps(1) kısmına tıklıyoruz ve karşımıza programın inmiş hali çıkacaktır. Sağ kısımda Succes yazarsa telefonunuza yüklenmiştir, Install derse tıklayıp yüklemeniz gerekecek.

qp4876.jpg

et5ooy.jpg

Videolu Anlatım

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri