• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Iron Man 3

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Çıktığı gibi gittim ve yine muhteşem bi film olmuş arkadaşlar hepinizin gitmesini tavsiye ederim :)

Buda Bonus :D

Son düzenleme:
Film bittiğinde ağlayasım geldi,bu serinin son olması sebebiyle.

Film bitti resmen herşey bitti
yanlız pepperın öldüğünü sanınca tony gibi bende şok geçirdim

Film bittiğinde ağlayasım geldi,bu serinin son olması sebebiyle.

Film bitti resmen herşey bitti
yanlız pepperın öldüğünü sanınca tony gibi bende şok geçirdim

Aynen seri bitti gibi ama hiç belli de olmaz.Iron Man 1 'de ark reactorsüz de kullanılabiliyor zırh.Eğer böyle düşünülmediyse bu serinin sonu hatta Avenger's 2 de bile olmıycak demektir Tony Stark...

Bende bugün gittim.Gerçekten çok güzeldi.En beğendiğim özelliği ise tek bir konu üzerine odaklanmamışlar.Komedi , aksiyon , dram vs. herşey vardı. :)

Abi bu filme herkes bayılıyor daha 1 tanesini izlemedim. Konusu nedir amaç nedir biri özet geçebilirmi?

Bende bugün gittim.Gerçekten çok güzeldi.En beğendiğim özelliği ise tek bir konu üzerine odaklanmamışlar.Komedi , aksiyon , dram vs. herşey vardı. :)

Tony benim adamım :D İdolüm benim :D Aynen herşey var filmde...

----------

Abi bu filme herkes bayılıyor daha 1 tanesini izlemedim. Konusu nedir amaç nedir biri özet geçebilirmi?

Bilm kurgu filmi seviyorsan eğer en iyi bilim kurgu filmlerinden bitanesi Onur :)

Pazartesi gidicem ben malum gençtürkcell kampanyası nedeniyle sinema günlerim pzts-perşembe ^^

Ya inanırmısınız haftasonunu zor getirdim heyecandan. Pazartesi günü kendi kendime söyleniyordum şu hafta bitse de sinemaya gitsem Iron Man için diye :D Şükür gittim muradıma erdim, filmde çok iyiydi. Bana seri bitti gibi geldi ama bilmiyorum yani :D

Pepper'ın o ateşin içinden çıktığı sahne çok iyiydi. Bir an Tony'e saldırıcak sandım, gözler kırmızı falan :D

Geri