• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İş Görürmü Bu Laptop

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
0 alacağıma ikinci el laptopmu alsam diye araştırmaya başladım.Birtane denk geldim sahibinden.comda.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-casper-nirvana-cn.hbi4200b-intel-core-i5-4200m-2.5ghz-3.1ghz-4-174257894/detay

sıfırları 1750 civarındayken ikinci eller 1000tl felan hep.En mantıklısı ikinci el almak sanırım.Peki siz bu bilgisayarı önerirmisiniz bana?

ulan deniz sende adam oldun ya bu donanım konusunda emreyle benim yokluğumda :D

Emreyle sen kimsin :D :D çok şükür biliyoruz donanımı

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Laptop'un özelliklerine baktım, ekran kartı paylaşımlı kısmından sonrasını okumadım.

Paylaşımlı ekran kartı olan laptop'a bu fiyat verilmez, adam alırken kazık yemiş resmen.

Gerek yok maceraya.

arkadaş katılıyorum eğer oyun vs oynacağım diye alıyorsan alma çok sıkıntı yaratır :)

bu arada eğer ikinci el laptop vs bakıyorsan ilindeki veya çevre illerdeki üniversitelerin ikinci el satan facebook sayfaları olur onlara göz at istersen bayağı ucuza şeyler oluyor :D

Laptop alırken mutlaka paylaşımsız ekran kartlı almaya özen gösterin, paylaşımlı olanlar işe yaramıyor.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Casper'dan uzak durmanızı anlamıyorum. 2 yıllık Casper marka laptopum var taş gibi mübarek. Akarı yok kokarı yok. Bir kez servis yüzü görmedi. Bir tane çiziği yok. Bilgisayarı adam akıllı kullanırsanız, hor kullanmazsanız sıkıntı çıkmaz.

Casper düşük kaliteli malzeme kullanarak ürettiği makineleri piyasayı şişirecek fiyatlarda satıyor,o yüzden adrenalin aramıyorsan gerek yok.Sen gidip bir kaç kuruş daha artır adam gibi bi gaming laptop al.

Yeğenime xbox 360 +200 oyun aldık. 1 tb hdd yüklü geliyor. (kırılmış yani)

1100 TL ye aldık, mis gibi. Kinect vs herşeyi var. Kinectle oyun oynamak mükemmel...

Valla işe felan giricem aynı zamanda ygsye yüklenicem ygsden yerleşebilmem garanti olursa ocaktan sonrası rahatım.çalışırım eve gelince film izlerim kitap okurum oyun oynarım koca sene boşum açıkçası :) maaşta olduktan sonra 1000 lira verebilirim belki. ama aynı zamanda 12 bin tl biriktirip araba almak gibi bir hedefimde var.ayar çekicez artık ona hele bi şu işe girebilsem a-101 veya bime :D bide ygs5 te ilk 100.000 olmadı 130.000'e girsem tamamdır :wgl:

Geri