• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İş yerindeki mazlum sahiplendiğim köpek :)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Merhabalar 1 haftadır bu köpek ile ilgileniyorum şantiyede 1 ayağı yok malesef araba çarpmış veteriner felan dikmişler bacağını neyse devam edeyim.Bu genci gördükten sonra et salamdan aşşağı beslemedim :D Sağolsunlar şantiyedeki yemekhane vs her gün besliyor ama yinede aç geziyor çoğu zaman Hatta bir kere yemek gelirken kaç kişisiniz demişti mühendis 5 kişiydik 7 kişiyiz dedim 2 kişilik köpeğe tavuk sote vermiştim o gündür bu gün her ıslıkta yanıma koşar peşimden gelir bakalım ne kadar gidicek böyle.Hatta şimdiden evde haşlanan et ve suyun 10/4 ünü felan aldım :D Buda fotoğrafları :D

u1lkf.jpg

u1lm6.jpg

bizimde işyerinde sahiplendiğimiz bi tane kedi var akşam 6.30 da salarım sabahları 7.30 da işyerinin önünde olur hep :D

Coco o mazlum köpeğe bir anne şevkati vermelisin, anladın mı ? :D

erdo aynı durumdayız :D bizim ordada var adını bile koyduk efe adı :D her gün fazlalık çöpe gidicekleri veriyoruz yiyor seviniyor ıslık çaldımmı geliyor :D süper tatlı bizimki sağlam golden cinsi köpek neden bırakıldı bilmiyorum ama :D bırakmışlar işte

bende otelde 1gün önceden kalma salamları terasa atıyodum martılar yiyodu sonra masalara sıçıyolardı o gün bu gündür dahada vermiyorum hiçbirine bişi :D
ama 1 martı vardı hastamıydı neydi sesi çok kısık hasta gibi geliyodu o martı her akşam 10 - 12 arasında gelirdi pencerenin yanındaki geniş bi yere onu beslerdim 2 3 hafta besledim sadece onu sonra bi ara sinirli oldugum güne denk geldi kafasına nohut büyüklüğünde buz attım allahtan isabet etmedi zaten o gün bugundür gelmez oldu adıda hakkıydı :D

Erdeniz, şu köpeğe aşçı kimliğini gösterde kimler kimler sahiplenmiş kendini öğrensin. :)

bende otelde 1gün önceden kalma salamları terasa atıyodum martılar yiyodu sonra masalara sıçıyolardı o gün bu gündür dahada vermiyorum hiçbirine bişi :D
ama 1 martı vardı hastamıydı neydi sesi çok kısık hasta gibi geliyodu o martı her akşam 10 - 12 arasında gelirdi pencerenin yanındaki geniş bi yere onu beslerdim 2 3 hafta besledim sadece onu sonra bi ara sinirli oldugum güne denk geldi kafasına nohut büyüklüğünde buz attım allahtan isabet etmedi zaten o gün bugundür gelmez oldu adıda hakkıydı :D
Allah belanı bende okudum :D
Erdeniz, şu köpeğe aşçı kimliğini gösterde kimler kimler sahiplenmiş kendini öğrensin. :)
Tabiki yarın haşlanmış et yiyecek paşa efendi :D
Aynı sana benziyor Erdeniz abi ^_^ :D
Köpek sahibine benzer :D

Lale köpüş çok zayıf kalmış para toplayın ordakilerlede kendi aranızda köpeğe kurumama ile ton balığı alın karıştırın biraz kilo alsın :D

Geri