• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Işığını yitirmiş bir yıldız olsam...

NeSL-i TüRK

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2010
Puanı
4
Işığını yitirmiş bir yıldız olsam.......gökyüzünde beni arar mısın? ...dizlerimin üstüne yığılıp kaldığımda........üzülür müsün?........tökezlenip düştüğümde kaldırır mısın?
gelip sarılır mısın boynuma?.........alır mısın koynuna üşüdüğümde?.......yaralarımı bağlar mısın?......oturup benimle ağlar mısın?.........Rengini yitirmiş bir gül olsam
eline alıp koklar mısın?.........okşar mısın ılık nefesinle?........bir öpücük kondurur musun alnıma?.........savurduğunda uzaklara hayat......tenhalarda yoklar mısın?

Çocuğunu yitirmiş bir baba........dizlerine vururken umarsız........bastırırken ellerini,
acıyan yüreğinin üstüne…seninde yanar mı yüreğin?.......acımı anlatsam dinler misin?
oturup benimle inler misin?..........bulutlandığında gözlerim.......gözyaşımı siler misin?

İçimde kanlı cam kırıklarıyla.........titrerken gece kirpik uclarımda.....hüzün koktuğunda pencereme vuran yağmur........seslensem sesimi duyar mısın?.......alır mısın beni bu uzak diyarlardan?.......merhem olur musun yaralarıma?.......sarar mısın acılarımı?
alevimde yanar mısın?........bulutlandığında gözlerim.......oturup benimle ağlar mısın?

Yanar mı yüreğin seninde?........bir yetim ah! çektiğinde?........boyun büktüğünde kınalı bir çiçek........düşer mi seninde ateş canevine?........yanar mısın alevine?......inler misin sende?........gece rüzgar inlediğinde! .................Acılar kavururken yüreğimi
yüreğini yüreğime ekler misin?........titrer misin üzerime?.....hastalandığımda yataklarda.........başucumda bekler misin?........dinler misin acılarımı anlattığımda?
ağlayıp benimle inler misin?.......Vakit gece olunca, gözlerim tavanda.......hasta düşünce sıkıntılar içinde, çaresiz.......bir yudum suya muhtaç kaldığımda.......acı ile kıvrandığında bedenim yatakta.........arasam, sana ihtiyacım var desem gelir misin?
bir şiir yaz desem baharlardan, yazar mısın?........öldüğümde ağlar mısın?.......arar mısın kıyı köşe?..............boynu bükük bakar mısın ardımda?........yüreğimi yüreğinde saklar mısın?

(Nuri Can)
Alıntıdır.

Geri