• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Işıl - Çözümüm Yok (Bodrum Masalı Şarkısı)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan aclass
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aclass

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Ara 2016
Puanı
1

Gerçekten çok güzel bir şarkı. Hem müziği ve gitar tonları, hem de şarkı sözleri çok güzel. Normalde dizi falan izlemeyi sevmem. Dizi müziklerine de pek ilgim yoktur. Ama Youtube üzerinde denk geldim. Gerçekten güzel bir yorum olmuş ve dinlemeye değer. Bende nedense bağımlılık yaptı, muhtemelen bi 10 kere falan üst üste çalmışımdır. Sizlerle de paylaşmak istedim. Arada kafa dinlemek ve biraz efkarlanmak isterseniz çok hoş bir parça.

Geri