• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iSilkroad Oynayan Varmı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Akkas64
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akkas64

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
14
iSro'yu 3 sene önce bıraktım, ve nazı bitmeyen kısa metraj private serverlardan bıktım. isro da ne gibi değişiklikler var neler oluyor eski heyecanın geri gelme ihtimali var mı? geri dönmeyi düşünüyorum tavsiyelerinizi bağışlarsanız sevinirim.

hiç başlama silkroad ölüyor illa oynuyacam diyorsan silkroad-r oyna onda yine biraz emek var

server bootes: 106 FF WİZ 300 K SP VAR
NİCK
Atesim_Var rev6 dan bakabilrisinz birde aynı serverde 101 FF bow skilleri tamamen günceldir..
eğer cidiyseniz mesaj atip bana ulaşabilirsinz

valla ben geçen gün indirdim baktım pre plus + devil (%5 lik) + toplayıcı pet + 50 reverse + exp ticket veriyor saatlik olanlardan 3 tane neyse ama fark ettim ki baştan başlayıp kasılmaz en iyisi mi char alıp oyna daha iyi oyun hala bence stabil oynanabilir :)

Orion serverinde basladik biz maxigameden birkac kisi olarak guildimizi kurup ilk haftaya banditi aldik. ortam guzel arkadasinda dedigi gibi 0dan kasmak cok zor ama char alip fwlere girersin, pvp yaparsin aksamlari medusaya falan gidersin (sahsen ben oyle yapiyorum). Ayrica ilgilenirsen orionda 118 warrior cleric satiyorum konusu var sitede. Eglenceli yani hala herkes isro bitti desede piyasadaki tum private serverlerin (istisnalar var) omru 1-2 ay iken silkroad kac yildir varligini koruyor ve gunluk yaklasik 70bin kisi oynuyor. 1 hafta sonrasi belli olmayan private serverlara emek ve para verecegine ISRO basla bence, ben oyle yaptim. Ayrica char icin o.m atabilirsin uygun fiyattan saticam :D

Orion serverinde basladik biz maxigameden birkac kisi olarak guildimizi kurup ilk haftaya banditi aldik. ortam guzel arkadasinda dedigi gibi 0dan kasmak cok zor ama char alip fwlere girersin, pvp yaparsin aksamlari medusaya falan gidersin (sahsen ben oyle yapiyorum). Ayrica ilgilenirsen orionda 118 warrior cleric satiyorum konusu var sitede. Eglenceli yani hala herkes isro bitti desede piyasadaki tum private serverlerin (istisnalar var) omru 1-2 ay iken silkroad kac yildir varligini koruyor ve gunluk yaklasik 70bin kisi oynuyor. 1 hafta sonrasi belli olmayan private serverlara emek ve para verecegine ISRO basla bence, ben oyle yaptim. Ayrica char icin o.m atabilirsin uygun fiyattan saticam :D

valla bak arkadaşımız yöntemi bulmuş güzel fikir bence gayet hoşuma gitti wizard yada spear char alıp dediğin yapılabilir diye düşünüyorum :D

eski isro yu arıyosan bulmassın fakat yüksek seviye bir çar satın alıp iyi vakit geçirebilirsin orion ve cetus u tavsiye ederim

ben de orion'da oynuyorum ve gayet memnunum. sro hala bitmedi :)

Geri