• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

işlemci fanı önerisi

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
arkadaşlar işlemci fanını degiştirmeyi düşünüyorum son günlerde çok ses yapmaya başladı bilgisayarın cpu %15i geçmedigi halde deli gibi ses yapıyo sanırım stok fan oldugu için pek fazlada anlamadıgım için sizin önerilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

not : işlemci amd fx x8 8120

Son düzenleme:
Bende yeni pc toplamıştım amd fx8350 işlemci mevcut internetten aldığım bilgilere göre amdnin stok fanları çok kötüymüş bende bi char açıyorum sanki uçak kaldırıyoruz bende değiştireceğim büyük ihtimalle cool master alırım fanı

Bende yeni pc toplamıştım amd fx8350 işlemci mevcut internetten aldığım bilgilere göre amdnin stok fanları çok kötüymüş bende bi char açıyorum sanki uçak kaldırıyoruz bende değiştireceğim büyük ihtimalle cool master alırım fanı
haklısın benim durumda aynı en kısa zamanda degiştirmem gerek fanı fakat sessiz çalışan bişey istiyorum cpu sorunu yok zaten

L7xphfrzxX4c6wTsOld0.jpg

Fiyat pahalı olabilir ama işine göre normal gardaşım bilgisayarcı bi abim önerdi.

amd kötü bi markamı la :D bendede bi ara fenaydı sanki araba çalıştırıyoruz gibi bu aralar geçti :D gerçi hiç bi oyunuda adam akıllı kaldırmıyor :D para biriktircem 2.5 3 milyar alıcam bi bilgisayar vurucam kırbacı :D

Geri