• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşler Güçler - Uyuşma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Radox
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çarşamba 23:00'a aldılar ya la. Yakında kaldırırlar gibi geliyor.

L&M ve İşler Güşler en iyi komedi dizileri son dönemdeki hatta şuana kadarki en kalitelileri diyebiliriz.Bu Ahmet Kural da çok yetenekli biriymiş ya la.

L&M ve İşler Güşler en iyi komedi dizileri son dönemdeki hatta şuana kadarki en kalitelileri diyebiliriz.Bu Ahmet Kural da çok yetenekli biriymiş ya la.

Aynen Gazide 1500 bölüm başrol oynadıktan sonra böyle bir rolde hayal bile edemezdim ama hakkını veriyor :D Leyla ile Mecnun zaten ayrı birşey onu konuşmak bile gereksiz :D

Evet o dizide görüodum bide trt'de elde var hayatta öğretmen rolü vardı, hiç böyle komedi tarzı olduğunu tahmin edemezdim komedi yapan çok var ama adam harbi yetenekli yani.

----
bak bunları da izleyin.

bu fena :D

Geri