• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşletim Sistemleri | 32 Bit ve 64 Bit

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
Evet arkadaşlar aşağıda yazmış olduğum yazılar tamamen kendi tarafımca yazılmıştır,hiçbir şekilde alıntı değildir.

- Evet arkadaşlar çoğu arkadaşımız sistem toplatırken veya hazır sistem alırken işletim sisteminin bit bölümünde sorunlar yaşıyor, acaba 32 bit mi, 64 bit mi alsam diye ikilemde kalıyor.

Arkadaşların sorunlarını çözmek için bu konuyu açma gereği duydum.

Evet arkadaşlar sistem toplatırken veya hazır sistem alırken kesinlikle 64 bit olmasına dikkat ediyoruz. Eğer 32 bit bir işletim sistemimiz olursa oyunlardan yeteri kadar verim alamaz ve örneğin Ram miktarımız 4GB ise ancak bunun 3,25GB'sini kullanabiliriz ve sıkıntı yaratabilir. Bunun için her sisteme 64 bit öneriyorum.

İyi Forumlar.​

Geri