• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iso 80 cab Elinde bu intro olan var mı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan symbol22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O intro senin oynadığın sıradan bir silkroad online clienti içerisinde zaten mevcut yapman gereken onu ayarlamak.

Bak Media.pk2 den /config kısmına gir oradan option.txt var oradakilerden benim altta verdiğim şeylerle değiştir sonra kayıt edip tekrar import et Media.pk2 ye sonra oyunu aç intronun tadını çıkar.

IntroName = "script\intro\china_wharf.txt"
IntroBGM = "maintheme_cut.ogg"

Egypt.txt olan ile chine warpı çıkar media pkdan, sonra china warp not defterindeki yazanları egypth ile değiştir ve import et olacaktır.. bro genelde clientlerde o kullanılıyor

O intro senin oynadığın sıradan bir silkroad online clienti içerisinde zaten mevcut yapman gereken onu ayarlamak.

Bak Media.pk2 den /config kısmına gir oradan option.txt var oradakilerden benim altta verdiğim şeylerle değiştir sonra kayıt edip tekrar import et Media.pk2 ye sonra oyunu aç intronun tadını çıkar.

IntroName = "script\intro\china_wharf.txt"
IntroBGM = "maintheme_cut.ogg"

Kodlar silindi mi acaba ? gizli içeriği göremiyorum. Banada o intro dan lazımda, mümkünse paylaşabilir misin ?

olmamasına imkan yok burak doğru söylüyor fakat şuanda ismini hatırlamasamda o script dosyasının adının yanında büyük ihtimal / işereti oldugu icin yapamiyorsun kullanılmayan scriptlerin yanına kesin koyuluyor bu onu kaldırdığında düzelir yada kolayına kaçarak ikinci bir yol önerebilirim şuandaki intronun ismi neyse kendi eklemek istediğin intronun ismini değiştir ve medyaya göm :D

acaba adı ne olarak geçiyor ? benim clietimde sadece roc, downhang, hotan, karakom vs var ama old intro yok

Geri