• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iSro en çok muhabbet ve ortam olan sw?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 0rkun3fe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet beyler soru başlıkta cevapları bekliyorum
Bunun cevabını alman için tüm serverlerda belirli bir zaman oynamış biriyle konuşman gerekiyor. Aksi halde herkes kendi serverinin muhabbetinin oldugunu söyleyecek ve karşılaştırma yapamayacaksın.

Bunun cevabını alman için tüm serverlerda belirli bir zaman oynamış biriyle konuşman gerekiyor. Aksi halde herkes kendi serverinin muhabbetinin oldugunu söyleyecek ve karşılaştırma yapamayacaksın.

anladım hocam bakalım valla oynamadığım private sw oyun kalmadı cs:go sundan guildwars 2 sinden aionuna kadar sro kadar zevk veren yok ya

evet beyler soru başlıkta cevapları bekliyorum

Tüm serverleri tek tek gezip,biraz zaman geçirmelisin ki ortamı anlıyabilesin ama dersen ki rastgele server da olsa başlamak istiyorum Çağatay & Ufukcan & Ben Orion'dayız

İstersen gel char kasabiliriz sana veya bütçen varsa satılık char bulabiliriz ;) Serverin en popüler guildindeyiz.

Tüm serverleri tek tek gezip,biraz zaman geçirmelisin ki ortamı anlıyabilesin ama dersen ki rastgele server da olsa başlamak istiyorum Çağatay & Ufukcan & Ben Orion'dayız

İstersen gel char kasabiliriz sana veya bütçen varsa satılık char bulabiliriz ;) Serverin en popüler guildindeyiz.

usta satılık char bulsak daha iyi olur gibime geliyor şöyle 120 ff falan ya maksat ortam sizlerlede anlaşırsak süper olur skype veriyim ben ordan konuşalım istersen (orkun.efe1)

Geri