• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsro mu yoksa Rsro Mu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
evet bu 2sinden birine başlamayı düşünüyorum fakat hangisine başlasam karar veremedim isroda pre plus veriyo rsroda yok sanırsam ama kasması kolaymış heralde tam farkları neler bu 2si arasındaki bana biri izah edebilirmi ona göre birini indircem yorumlarınız benim için çok önemli :)

öncelikle senin söylemek istediğin Rsro değil Silkroad-R'dir.
Silkroad-R'de de hediyeler veriyor, onda da bedava plus veriyorlar. Hangisine istersen ona başla .

evet bu 2sinden birine başlamayı düşünüyorum fakat hangisine başlasam karar veremedim isroda pre plus veriyo rsroda yok sanırsam ama kasması kolaymış heralde tam farkları neler bu 2si arasındaki bana biri izah edebilirmi ona göre birini indircem yorumlarınız benim için çok önemli :)

aga ben sro-r oynadım isrodan pek farkı yok tek görevler filan fazla sro-r de plus olayı filanda isrodada veriyor diye biliyorum istersen gel isro başlıyalım diyecemde sro_client lazım bana :D

silkroad r gobideyim akanzi :D
pre plus 1 aylık pet falan veriyor görevlerle kasıyorum iyi gayet şimdilik gold botlar yok spamlar yok ohh silkroad r daha iyi gelin beklerim :D

silkroad r gobideyim akanzi :D
pre plus 1 aylık pet falan veriyor görevlerle kasıyorum iyi gayet şimdilik gold botlar yok spamlar yok ohh silkroad r daha iyi gelin beklerim :D

plusu isroda veriyor öyle hatırlıyorum

----------

benim char vardıda hangi serverde oldugunu unuttum sro r de 50 küsür lvlde bıraktım :D

ya bende sro r ye başladım 35 lvl oldum 5 gap gidiyodum. Hiç sp farm felan da yapmadım. Nasıl sp kasıcaz ?

Geri