• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İsro Yeni server açarmı veya Reborn yaparmı?

Kaishakunin

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
9
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere günümüzde private serverlar isrodan daha çok oynanıyor ve private serverların ömrü çok kısa ne yazık ki.
Server ne kadar iyi nekadar sağlam olursa olsun bir süre sonra oyun içi canlılık sönüyor online sayısı düşmeye başlıyor
Sizce isro yeni bir server açarmı veya 80 90 cap ten oyunu tekrar başlatırmı? başlatırsa ne olur ? böyle bir konu atayım ortada dedim yorumlarınızı bekliyorum :)

Hiç sanmıyorum. Şu an ki durumda böyle bir şey yapmazlar.Bana sorarsan silkroad oyuncuları önceden yaptıklarını cezasını şu an çekiyorlar.Joymaxde bunu çok güzel bir biçimde kullanıyor.Nasıl? dersen 110 cap geldiğindeki sroyu bir hatırla o zaman herkes 8 li partysini bota koyup item kasma derdindeydi ve joymax çok para kazanamıyordu bu yüzden.Şimdi joymax akıllılık yaptı dedi madem siz benim serverlarımı bot charlarınızla item kasmak için dolduruyorsunuz bende itemi artık paralı yapıyorum bakalım nolacak dedi.Oyuncular bunu görünce silkroad öldü dediler.Ama yoktan yere 30-40 char açıp keyfe keder serverları doldurunca bir şey yoktu kimsede.Böyle olunca joymax suçlu oldu.Bence yarıyarıya oyuncularda joymaxde suçlu.Ama firmaya neden böyle oldu diye sormak yerine kendimize sormamız lazım.Şu an bile event sp scroll veriyor diye 3-4 pt char açanı var.Gelelim sorduğun soruya;
80-90 cap yapabilir net kesin yapar demiyorum ama silkroad-r gibi bi isim koyup eski oyuncuları çekmeyi deneyebilir.Ama bunu yaparken biraz düşünülmesi gerekir illegal programlar kaldırılıp exp oranını artırmak gerekir kanımca.Yoksa şu anki silkroaddan bir farkı olmaz herkes bota koyar afk olur aktiflik olmaz.
Son olarak altta çok eleştirel yorumlar mutlaka gelecektir.Misal joymax bottanda para kazanıyor diye.Tamam kazanıyor eyvallah ama en azından bunun bir sınırı olması gerektiğini düşündüğüm için bot kullan arkadaşları biraz eleştirdim başka bi nedeni yok.

Başka oyunlara yönelirler.Silkroad ismini zaten sattılar diye biliyorum.Silkroad 2 Kingdom muydu neydi o çıktı işte.Ama 0'dan bir daha açmazlar.

Bence SilkRoad, reborn hamlesini Silkroad-R'yi ve beraberinde bir cok yeniligi getirerek yapti. Bu hamlesi bir cok "gercek" SilkRoad oyuncusunu geri kazanmaya yetti. Ama ne yazik ki 12-15 yas araligindaki bebeler private serverlara veba gibi yayilarak dengeyi bozdu ve orjinal kitleyi de etkiledi. SilkRoad'in geri donusu bence bu saatten sonra yok. Private serverlar, SilkRoad'i coktan mat etti :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiç sanmıyorum. Şu an ki durumda böyle bir şey yapmazlar.Bana sorarsan silkroad oyuncuları önceden yaptıklarını cezasını şu an çekiyorlar.Joymaxde bunu çok güzel bir biçimde kullanıyor.Nasıl? dersen 110 cap geldiğindeki sroyu bir hatırla o zaman herkes 8 li partysini bota koyup item kasma derdindeydi ve joymax çok para kazanamıyordu bu yüzden.Şimdi joymax akıllılık yaptı dedi madem siz benim serverlarımı bot charlarınızla item kasmak için dolduruyorsunuz bende itemi artık paralı yapıyorum bakalım nolacak dedi.Oyuncular bunu görünce silkroad öldü dediler.Ama yoktan yere 30-40 char açıp keyfe keder serverları doldurunca bir şey yoktu kimsede.Böyle olunca joymax suçlu oldu.Bence yarıyarıya oyuncularda joymaxde suçlu.Ama firmaya neden böyle oldu diye sormak yerine kendimize sormamız lazım.Şu an bile event sp scroll veriyor diye 3-4 pt char açanı var.Gelelim sorduğun soruya;
80-90 cap yapabilir net kesin yapar demiyorum ama silkroad-r gibi bi isim koyup eski oyuncuları çekmeyi deneyebilir.Ama bunu yaparken biraz düşünülmesi gerekir illegal programlar kaldırılıp exp oranını artırmak gerekir kanımca.Yoksa şu anki silkroaddan bir farkı olmaz herkes bota koyar afk olur aktiflik olmaz.
Son olarak altta çok eleştirel yorumlar mutlaka gelecektir.Misal joymax bottanda para kazanıyor diye.Tamam kazanıyor eyvallah ama en azından bunun bir sınırı olması gerektiğini düşündüğüm için bot kullan arkadaşları biraz eleştirdim başka bi nedeni yok.
Tamam bazı konularda haklı olabilirsin ama bot konusunda katılmıyorum sana adam exp rate 1x yapmış düşünsene 120 lv karekteri elle kastığını pc başında ölürdün ömrün yetmezdi .Piyasaya bot çıkmasının nedenide joymax, bu kadar zor olmasaydı kasmak millet bot niye alsın

Geri