• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul Aday Hakem Kursu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yamiyama
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yamiyama

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2009
Puanı
27
Beyler aday hakemlik kursu açılıyor İstanbul'da katılmak isteyen varsa hemen başvursun derim. Sitede başvuru tarihi geçmiş görünüyor ama kurs başlangıcı olan cuma günüde başvuru kabul ediyorlar diye biliyorum.

link

üniversitedeyken bir arkadaşım bu küçük çaplı hakemliği yapıyodu bende takip etmiştim kısa bir süre Herkes İçin Futbol muydu neydi hatta sloganları maç başına para da veriyorlar bir nevi spor aktivitesi olarak düşünün çok keyifli oluyor çocukların maçlarına veriliyordu ilk başta sonra lise amatör

üniversitedeyken bir arkadaşım bu küçük çaplı hakemliği yapıyodu bende takip etmiştim kısa bir süre Herkes İçin Futbol muydu neydi hatta sloganları maç başına para da veriyorlar bir nevi spor aktivitesi olarak düşünün çok keyifli oluyor çocukların maçlarına veriliyordu ilk başta sonra lise amatör
Aynen kardeşim slogan Oyunun Merkezinde Ol hem sosyal aktivite hem spor.

Geri