• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul bilişim

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
Arkadaşlar bu siteden alışveriş yapan varmı? telefon alıcamda vatan pc ile arasında 200 lira gibi güzel bi rakam var insanın aklına ister istemez sorular beliriyor.

bir sıkıntı olacağını sanmıyorum bilindik bir firma.Vatandaki fiyatların kazık olduğunu artık herkes biliyor zaten 100 liralık malı 200 lira yapıyor sonra %50 indirim var diye bağırıp 150 liradan satıyor:D

Ben 2 sene önce Samsung marka tv almıştım 1 günde manisaya geldi bir sorunda görmedim ama sen bilirsin.

Evet bende o sonuca ulaştım fiyatın neden ucuz olduğu anlaşıldı.

geçen anneme s3 aldım carefoorda 980 lira gibi bi fiyattı paralel ithalat yada arızalı olma ihtimaline karşı 300 lira fazla verip teknosadan aldım bide bizim arkadaş teknosa çağrı merkezinde çalışıyo ona güvenerek :D

bak bazi teller dist. garantili istanbul bilisimden note3 almıştım ben ordan biliyorum yi sitedir

resmi distribütör garantisi var ise alınabilir, hepsiburada falan daha net garanti ve iade koşulları sunuyor, istanbulbilişim teşhir ürünüde satıyor çoğu zaman 2 tane mağazası var çünkü yanılmıyorsam, fiyatlarının daha düşük olma sebebide gayet açık internete özel satış fiyatları vatan gibi firmalar ile kıyaslayamazsın ve arkadaşların dediği gibi bazı ürünlerin garantisini üstleniyorlar :))

Bende vatan veya teknosadan almayı düşünüyorum.
ama hangi teli alsam diye karar veremedim şuan aklımda xperia z var.

istanbul bilişim bizim burda hemen sıkıntı yok ya sana kalmıs resmı ya kendilerinin garanti etmesi fiyat bıraz daha uygun her alacgın telefonda bozulucağı garantisi yok :D
Ben telefonları gelbial alıyorum bursada ama sağlam site hızlı kargo

Almanyadan getirttircektim istemekte biraz geç kalınca yalan oldu
2 3 gün sonra Allah izin verirse gidip almayı düşünüyorum.

Geri