• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul Kıyamet Vakti Paypal ile Akçe Alımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
qobvuw.jpg

Burada hesabına kolayca Akçe yükleyebileceğin dünyanın en çok kullanılan ödeme sistemi PayPal üyeliğini kullanarak nasıl Akçe alabileceğin konusunda seni bilgilendireceğiz. Aşağıdaki yönergeleri izleyerek hesabına kolayca Akçe yükleyebilirsin.

1-Dükkan'da E-Pin yükleme sayfasının hemen altında bulunan PayPal ile Akçe Satın alma bağlantısına tıkla,
spacer.gif

cxx31.png

2-Açılan Sayfadan satın almak istediğin Akçe Miktarını seçtikten sonra PayPal ile Ödeyin butonuna tıkla,

spacer.gif

cxx3p.png

3-Açılacak olan Pop-Up'tan Login Butonuna tıklayarak üye girişi yap,

spacer.gif

cxx46.png

spacer.gif

cxx4u.png

4-Üye girişi yaptıktan sonra bilgileri kontrol et ve Şimdi ödeyin butonuna tıkla,
Not: Buradaki görseller test ortamındaki işlemleri yansıtmaktadır. İşlem yaparken aldığınız tutarı TL bazında göreceksin.

spacer.gif

cxx5h.png

5-%10 Avantajıyla birlikte akçen hesabına başarıyla yüklendi bile! İşlem başarı ile tamamlandığında aşağıdaki gibi bir ekran göreceksin.

spacer.gif

cxx71.png

Ben bi ara oynamıştım oynayanlar baya seviyo ama ben sevemedim ya max levelde baya düşüktü sanırım

başlamayı düşünmüştüm vazgeçtim :D bi arkadaş sattı beni

Son düzenleme:
Geri