• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul Lunapark

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler öncelikle iyi bayramlar.. Yarın ailecek istanbula gelmek istiyorduk. Tatilya gibi lunapark tarzı biryer istiyordukta bu gibi yerlerin fiyatları neler? Lunaparklardan istanbulda kaç tane var?

alibeyköydeki vialanda gidebilirsin 1 ay önce açıldı hız treninden tut korku tüneline kadar herşey var girişi ücretli

burdan bakabilirsin

Güncel Fiyat Listesi - Bilet Bilgileri - Tema Park | VIALAND

Bence de bu arkadaşın dediğini yapmalısın. VIALAND hayatında gelmiş-görmüş yapabileceğin en büyük şeydir.
Eskiden bizim bu tarafta Tatilya vardı. Fakat gerizek. devamını getirmek istemiyorum bir firma kaldırdı. Onun yerine birşey varmış gibi AVM yaptılar. Sana önerebileceğim ne pahasına olursa olsun geldiysen en çok burada zevk alırsın , git derim.

Bence de bu arkadaşın dediğini yapmalısın. VIALAND hayatında gelmiş-görmüş yapabileceğin en büyük şeydir.
Eskiden bizim bu tarafta Tatilya vardı. Fakat gerizek. devamını getirmek istemiyorum bir firma kaldırdı. Onun yerine birşey varmış gibi AVM yaptılar. Sana önerebileceğim ne pahasına olursa olsun geldiysen en çok burada zevk alırsın , git derim.
okadar diyosun yani

Geri