• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul telefon yedek parça ?

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar galaxy s2 lte I9210 telefonumun ekranı çatladı ve görüntü gitti ses var görüntü yok açıkcası şuana kadar araştırdım en ucuz lcd kasa 250 TL ye buldum türkiyede kolay bulunmuyor istanbulda bulabileceğim uygun parçacılar nerede var ? ve sizce en uygun ne kadara bulabilirim ? bilginiz varsa lütfen yardımcı olun ya :/

Aslinda ebay dan kendin getirtip adama iscilik parasi verirsen cok cok avantajli olur. Misal ben ebaydan Nexus 4 dokunmatik + ekran getirttim 30 dolara, buradaki fiyati 450-500TL'ydi. Adama da 50TL iscilik parasi verdim, her seyiyle toplam 150TL ye falan gelmisti. Ama ebayda free ship ve tum ulkelere gonderim olmasi onemli tabi, gumruk sikintisi da var

Orda bulursam direk yaptırma imkanım varmı rehin mi bırakıcam yoksa telefonu
?

----------

Ya gümrük sorunu yuzunden pek sıcak bakamıyorum aslında o yüzden buralarda arıyorum %100 emin olmak için gümrüğe takılma durumunda felan ne yapılır bilmediğimden yanaşamadım :)

Geri