• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbulda Deniz ve Havuz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar Ben,ve Arkadaşlarım yaşlarım 16 17 15 Havuza gitmeye karar verdik aqua dolphin veya marine ama giriş ücretleri 40 tl ve çok pahalı yani yemek masraflarıyla 3 kişi 150-200 tl ye maal oluyor.Yane Şimdi gitçek Bir yer varmı istanbulda deniz felan selimpaşa var buraya uzak nasıl giderim nereye gitmeliyim Havuzda olur ?

abi gidiceksen aqua parka git işte tamam biraz pahalı ama sıfır kezban :D eğer denizden çıkmış bıyıkları ıslak bir kezban görmek istemiyorsan paraya kıyıcaksın arkadaş :D

Silivriye otobüsler var 1-1.5saatte denize ulaşıyorsun bildiğim kadarıyla ama ben hiç gitmedim araştırıp öğrenebilirsin.

Aman gözünüzü seveyim dikkatli olun haberlerde sıkça görmeye başlıyoruz boğulma vakalarını .

Nasil sacma ve *****ca bir muhabbet donuyor burda !? Ayrica bu forumda kiz uyelerde var bunun farkindasiniz degil mi !? Sizce biraz ayarsiz degil mi su "kezban" muhabbeti !?

Istanbulda bildigim yer yok ama 40tl fiyat, veya iste yemeklerle 200tl, 1 gunluk arkadadlarla eglenmek ve ferahlamak icin ideal.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Yuh aquanın girişi 40 lira mı? Ki yemeklerle birlikte 200 lira felan bulur. Bizim burda aqua giriş öğrenci 15 lira, yemek felan taş çatlasın 50 liraya geçirirsin gününü. :D

Edit: Bizim burası dediğim manisa.

Son düzenleme:
abi gidiceksen aqua parka git işte tamam biraz pahalı ama sıfır kezban :D eğer denizden çıkmış bıyıkları ıslak bir kezban görmek istemiyorsan paraya kıyıcaksın arkadaş :D
Orayıda ele geçirdiler sen nezaman gittin bilmiyorum ama kezban ve barzolar birbirlerini kestikleri mekanlardan biri oldu orasıda :D

Geri