• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İstanbul'da Kartopu Oynamak Yasaklandı

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65

Merhaba çok değerli arkadaşlar.

Bu serinin 2. videosu kanalımın ise 4. videosu olarak paylaşıyorum her pazartesi paylaşmaya devam edeceğiim. Sizlerin söylediklerini olabildiğince dikkate alıyor ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Videom hakkında düşüncelerinizi sabırsızlık ile bekliyorum kendimi geliştirebilmem adına lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum :)

Her hafta video yükleyeceğim için sürekli yeni konu açmak istemiyorum bundan sonra tüm videolarımı başlık değiştirerek bu konu altından paylaşacağım. Önceki videolar için spoiler'e bakmayı unutmayın :)

- - - Güncellendi - - -

Değerli yorumlarınızı esirgemeyin arkadaşlar. Yorumlarınıza ihtiyacım var :)

Geri