• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

istanbulda yaşayanlar bakabilirmi ?

Aktiflik
K.Tarihi
29 Haz 2013
Puanı
11
arkadaşlar merhaba 17 yıllık bir adana maceram bu yıl sona erecek . İstanbula taşınacağız

istanbulda yaşıyan arkadaşlarımdan ricam şudur ki , temiz çevresi insanları görgülü kişilerin bulundu semtler veyatta ilçeler söyleyebilirmisiniz. ora çevrelerden biryer tutmayı planlıyorum.

adana malumunuz üzere başa bela bir şehir
biggrin.gif
hergünüm başka bir aksiyon içerisinde ben bıktım artık
box.gif
alucard.gif

goodluck.gif

iyi forumlar.

kardo sen adanaya başa bela diyorsan istanbulda ne edicen bela her yerde ama maddi duruma görede değişir tabi

kardo sen adanaya başa bela diyorsan istanbulda ne edicen bela her yerde ama maddi duruma görede değişir tabi

500- 900 arası ev kirasi verme imkanı var , emin ol adana gibi olamaz

istanbulda günde 10 cinayet varsa burda 50 misali. son 2 yıldır hayatım mahkemelerde geçiyor. gerisini sen düşün

Son düzenleme:
Adana iyidir iyi sen uzak dur beladan kimse bulasmaz tek tabanca takil :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben agresif birisiyim birisi bana gözlerini dikdimi bende ona gözlerimi dikiyorum sabit kalıyorum.
sonra bela geliyorum diyor. işte burda milliye parkta önüne kesen çok bilirsin bende dayanamıyorum öyle şeylere ağzı boş olanda çok

Güngörene yaklaşma da naparsan yap kale center - hap var cigara var hesabı :))

Anadolu yakasının genelini öneririm.
Avrupa yakasında ise Beylikdüzü Bakırköy Mecidiyeköy'ü tavsiye edebilirim
Beylikdüzü'nün üstünde durmalısın :)

Geri